Edebiyat Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Saatli Çerçeve

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
174.90 TL
143.42 TL
Ürün Kodu: 12558

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • 3,5 cm çapında gömme saat içerir, saat pili değiştirilebilir.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz. 
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Şiirlerden romanlara, denemeden öyküye dilimizde yazılmış en güzel eserleri bizlerle okul sıralarındayken tanıştıran, dilimizin güzel kullanımı için en büyük çabayı harcayan Edebiyat öğretmenlerimize kendi branşlarında isimlerine özel hediyelerle sürprizler hazırlayabiliriz. Hediye Sepeti olarak beğeninize sunduğumuz Edebiyat Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Saatli Çerçeve öğretmen için hediye seçeneklerimiz arasında edebiyat öğretmenlerine özel temasıyla öne çıkıyor.

Uygun fiyat avantajıyla bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz Edebiyat Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Saatli Çerçeve, gömme saat ayrıntısıyla ergonomik bir hediye. Üzerine yazdıracağınız mesaj ile duygusal bir hatıralık olarak öğretmeninizin kalbine hitap eder. Dilerseniz sayfamızda bulunan örnek ürün fotoğrafında olduğu gibi “Dünyanın En İyi Öğretmeni” şeklinde bir mesaj yazdırabileceğiniz saatli çerçeve, tasarımındaki harflerle süsleniyor; kitap, defter ve tüy kalem resimleri ile branşa özgü bir havaya bürünüyor.

Siz de 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla edebiyat öğretmeninize en güzel çerçeveler için bir arayışa girdiyseniz Edebiyat Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Saatli Çerçeveyi gönül rahatlığı ve zevkle hediye edebilirsiniz. Dilerseniz bu duygusal mesajlı ürünü, öğretmeninize doğum günü hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

Hediye paketi içinde gönderimini sağladığımız Edebiyat Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Saatli Çerçeveyi hemen sipariş ederek aynı gün ve ücretsiz kargo imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Hediye Sepeti olarak tüm özel günlerinizde olduğu gibi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde de öğretmen yakınlarınıza özel hediyeliklerle yanınızdayız! Keyifli alışverişler dileriz.