Diş Hekimlerine Hediye Masaüstü Taş İsimlik

Ürün Kodu: 12640

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Taş Masa İsimliğin ölçüleri:17 x 7,5cm'dir
  • Ürün alt kaide ve baskılı isimlik olarak iki parçadan oluşur.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Diş hekimisiniz ve yeni açtığınız klinik için masa üstü isimlik mi arıyorsunuz? Yeni işinde başarılar dilemek için diş hekimi arkadaşınıza özel bir armağan mı vermek istiyorsunuz? Öyleyse Hediye Sepeti olarak beğeninize sunduğumuz Diş Hekimlerine Hediye Masaüstü Taş İsimlik tam size göre!

Masaüstü aksesuarları arasında öne çıkan isimlik, diş ikonlu dizaynı ile diş hekimlerine özel olarak tasarlanıyor. 17 x 7,5 cm ölçülerinde olup alt kaide ve baskılı isimlik olarak iki parçadan oluşuyor. Şık tasarımıyla diş hekimi yakınlarınız için tercih edebileceğiniz isimliği, sayfamız üzerinden uygun fiyat avantajı ile satın alma ve taksitlendirme şansına sahipsiniz.

Dişlerin kökü kalbe uzanıyor. Yapılan bilimsel araştırmalar, diş sağlığının kalp sağlığı ile doğrudan bir ilişkisi olduğunu ortaya koyuyor. Bu bakımdan diş sağlığımızı emanet ettiğimiz diş hekimlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Siz de ağız ve diş rahatsızlıklarınızı tedavi eden hekiminize şükranlarınızı sunmak istiyorsanız Diş Hekimlerine Hediye Masaüstü Taş İsimliği gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Hediyenizle diş hekiminize hem duygu yüklü hem de kullanışlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Doktora özel hediyeler arasında yer alan Diş Hekimlerine Hediye Masaüstü Taş İsimliği sayfamız üzerinden tüm kredi kartlarına taksit imkanı ile hemen satın alabilirsiniz. Hediye paketi içinde gönderimini sağladığımız armağanınızın diş hekimi yakınınızı çok mutlu edeceğine emin olabilirsiniz. Hediye Sepeti olarak keyifli alışverişler dileriz.