Aşık Flamingolar Müzikli Kar Küresi

1 Saat 36 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
349.90 TL
286.92 TL
Ürün Kodu: 13898

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.
  • Castle in the sky melodisi çalmaktadır.
  • Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.
  • Aşık Flamingolar Müzikli Kar Küresi özenle hediyepaketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliniz veya eşiniz için aradığınız romantik ve dekoratif bir hediye ise sizi flamingoların dünyasına bekliyoruz! Beğeni garantili bir kar küresi olan bu model hem müzikli hem de çok şirin bir kaide üstünde bulunuyor. Ürünün pratik olan boyutları onu daha da çekici kılıyor. Ebatları 10 x 10 x 15 cm olarak düşünülmüş ve bir adet çalma kolu bulunuyor. Buradan kurularak Castle in the Sky melodisi kar kürenizden yükselmeye başlıyor. Sevgiliniz her seferinde bu ürüne bayılacak.

Mükemmel bir barışma hediyesi olarak düşünülen bu model yılbaşına ya da yıldönümüne de son derece uygun düşünülmüş. Diğer hediye fikirleri el yapımı yapılabilecekler de sunumunuza eklenebilir. Kürenizin ve flamingo figürlerinin altında bulunan sihirli kurma kolu ile müzik başlatılabiliyor. Sürprizinize renk katacak harika bir detay olarak kar kürenizin sesli olması süper bir etki bırakıyor. Aşık Flamingolar Müzikli Kar Küresi sevdiklerinizin özel günleri için onlar adına bir hediye paketi yapılıp adresinize de gelebilir.

Hem dekoratif erkek aksesuarları arasında hem de kadınlar için bu ürünün önerildiğini görebilirsiniz. Diğer taraftan her yaştan kişiye hediye edilmesi de mümkün oluyor. Dilerseniz
doğum günü tebrik mesajı içeren bir kart yazarak sevdiceğinizi duygulandıracak bir jeste dönüştürebilirsiniz. Aşık Flamingolar ile aşkınızın yeniden alevleneceği sürprizler artık çok kolay olacak. Sevgililer günü için, yıldönümü ya da sıradan günleri güzelleştirmek için mükemmel bir seçim durumunda bulunuyor.