Adalet Terazisi Heykeli

Ürün Kodu : S-3757
59,90 TL 41,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Adaletin simgesi olan ve hukuk ile özdeşleşen adalet terazisi simgesi ile avukatlık mesleğini severek icra eden arkadaşınıza iş hediyesi Adalet Terazisi Heykeli satın alabilirsiniz. 21 cm boyundaki adalet terazi Themis heykeli gösterişli hali ve anlamı ile ofislere özel bir görünüm kazandıracaktır. "Themis", Yunan mitolojisinde Uranüs ve Gaia'nın kızı olan adalet ve düzen tanrıçası olarak bilinmektedir. Heykel üzerinde bulunan kılıç adaletin caydırıcı gücünü terazi ise adaleti simgelemektedir. 5 Nisan Avukatlar Günü Hediyesi olarak düşünebileceğiniz Adalet Terazisi Heykeli anlamı ile sevdikleriniz için büyüleyici bir hediye seçimi olacaktır.

Adaleti temsil eden temel sembol, terazidir. Themis heykeli bir elinde terazi, bir elinde kılıç ve gözleri kapalı bir bayanı temsil etmektedir.. Kılıcı, teraziyi ve gözlerinin kapalı olmasını hukukun evrensel ilkelerine dayandırılmaktadır. "Kılıç" adaletin verdiği cezaların caydırıcılığını ve gücünü, "Terazi" adaleti ve bunun dengeli bir şekilde dağıtılmasını simgelemektedir. Gözü bağlı olan Themis heykeli adaletin ve hukukun tarafsızlığını simgelemektedir. Böylesine özel bir heykeli ofis hediyesi olarak avukat sevdiklerinize ya da avukatlar gününde özel bir avukata hediye olarak değerlendirebilirsiniz. Metal terazi aksamı ile gösterişli bir hediye olan Themis heykeli, adaleti en iyi şekilde ifade etmektedir.

 

Adalet Terazisi Heykeli'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Heykel 21 cm boyundadır.
  • Terazi aksamı metaldir
  • Kaymaz taban düzeneğiyle farklı yüzeylerde kullanılabilir
  • Şık hediye kutusu ile gönderilecektir
  • Renk: Bronz

Yorum Yaz

ÖZÜM B.
Kargo hızı çok iyi
Teşekkürler
04.08.2017
nilufer e.
Adalet Heykeii
Siparis verdim ertesi gün 11.00 de elimdeydi Hediye paketi güzeldi.
02.08.2017
BETÜL B.
Çok güzel hazirlanmis emeginiz için teşekkürler
12.10.2016
MUSTAFA D.
ürününüz begendık ve elımıze hemen ulastı cok hızlısınız tesekkur ederız..
26.10.2015
TARIK B.
Gayet guzel ve resimlerde göründüğü gibi sık bir ürün,, ayrıca hediye sepeti yetkililerine ilgileri için teşekkür ederim
14.04.2015
Buse k.
Memnun kaldım ilginiz için teşekkür ederim
26.12.2014