Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kavanozu

Ürün Kodu : S-10122
69,90 TL 59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kavanozu​nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 13.5 Cm x 9.5 Cm ölçülerinde.
  • Cam kilitli kovanoz.
  • Önünde ve kapak kısmında kişiselleştirme alanları.
  • İçerisinde renkli bonbon çikolatalar bulunmaktadır.

AÇIKLAMA

Yeni işinde başarılar çikolata kavanozu ile yeni işe başlayan tanıdıklarınızın gönlünü en ince şekilde alabilirsiniz.

Bu hayatta bazı dönemler vardır ki, en heyecanlı virajlardandır. Örneğin yeni bir işe başlamak da aynı şekilde. İşte bu gibi anlarda sevincimizi sevdiklerimizle paylaşmak ve bu gibi güzel anları daha da büyütmek isteriz. Bu anlardan biri de yeni iş başlangıçlarıdır. Sevdiklerinizin bu güzel anlarında en naif şekilde yanlarında olabilir ve onları en güzel şekilde kutlayabilirsiniz dilerseniz. Nasıl mı? Ağzına kadar bonibonlarla doldurulmuş, kişiye özel etiketlenmiş olan özel mi özel bir adet cam çikolata kavanozu ile…

Bonibonlar bildiğiniz gibi 7’den77’ye herkesi baştan çıkartan tatlı atıştırmalıklardandır. Kelepçeli özel cam kavanozun içine doldurulan bu güzel drajeler, bir de özel kavanozun üzerine eklenen iyi dilek mesajları, isme özel satılar ve resim baskıları ile daha da ilgi çekici ve sürprizli bir hale gelecektir. Yeni işe başlayan Sevgiliye hediye almak işte bu kadar kolay.

İsme özel çikolata yaptırarak tüm sevdiklerinizin yeni işini kutlayabilirsiniz. Bu güzel ve özel iş hayırlama kavanozunun üzerine istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. O an içinizden gelen en iyi dilekleri dökebilirsiniz satırlara. Öte yandan isim ve soy isim bilgilerini de özelleştirme bölümüne girmeyi unutmayın ki hediye sahibinin adı ve soy adı kavanoz üzerinde en güzel şekilde yer alsın. Kapak kısmına ise en can alıcı özel notunuzu yazdırmanızı öneririz. Zira hediye ettiğiniz kişi bu özel kavanozu açarken ilk olarak kavanozun kapak  kısmıyla göz göze gelecektir. Yeni işe başlayanlara ilginç hediye çeşitleri burada!

Hem de sevgiliye en güzel sürpriz formatında…

Yeni bir işe veya ilk işine başlayacak olan arkadaşınızın mutluluğu ve heyecanı başka hiçkimsede yoktur. Bu tatlı heyecana ortak olmak arkadaşlığın gerektirdiklerindendir. Hediye Sepeti olarak arkadaşınızın tatlı heyecanını paylaşmanızda büyük rol oynayacak tatlı bir hediyeyi sizlere sunuyoruz; Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kavanozu..

Rengarenk, lezzet dolu bonibon çikolatalardan oluşan bu kavanoz arkadaşınızı mutluluktan havalara uçuracak. Büyük bir keyifle yiyeceği bu bonibonlar arkadaşlığınızın pekişmesini sağlayacak. Oldukça şık tasarlanmış tamamı camdan üretilen kavanozun ön kısmına ve kapağına işlenecek olan isim-soyisim ve kısa notunuz arkadaşınıza kendini özel hissettirecek. Keyifle yediği bonibonlar bittikten sonra boş kalacak kavanozu bir ömür saklayabilecek.

Sizde yeni işe başlayan biricik arkadaşınızı mutlu edecek, heyecanını paylaştığınızı vurgulayacak tatlı bir hediye arayışı içindeyseniz Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kavanozu'nu O'nun için tercih edebilir mutlulğuna ve heyacanına ortak olabilirsiniz.