Yeni İşin Hayırlı Olsun Hediyesi Çikolata Kavanozu

Ürün Kodu : S-10123
69,90 TL 59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Yeni İşin Hayırlı Olsun Hediyesi Çikolata Kavanozunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 13.5 Cm x 9.5 Cm ölçülerinde.
  • Cam kilitli kovanoz.
  • Önünde ve kapak kısmında kişiselleştirme alanları.
  • İçerisinde renkli bonbon çikolatalar bulunmaktadır.

AÇIKLAMA

Yeni iş kuranlara harika bir hediye; yeni işin hayırlı olsun hediyesi çikolata kavanozu

Yeni bir iş, bu dünyada en heyecanlı başlangıçlardan. Üniversiteden yeni mezun olmuş oğlunuza, kardeşinize ya da iş değişikliği yapan arkadaşlara, babanıza, erkek arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza verebileceğiniz oldukça düşünceli ve harika bir hediye seçeneği burada!. Bu dünyada hayatımızda yer alan yeni başlangıçlar çok önemlidir. Ve geleneksel kültürümüzden gelen özelliklere bağlı olarak da her yeni başlangıç özel bir hayırlama hediyesiyle kutlanır ve onurlandırılır. Bu güzel yeniş işe başlayanlar için tasarlanmış olan çikolata kavanozu da günün anlam ve önemi için çok uygun. Yeni işe başlayan tanıdıklarınızın, sevdiklerinizin iş yerine gönderebileceğiniz bu harika hediye onlara uğurlu gelecek ve harika bir başlangıç yapmaları adına yanında olduğunuzun motivasyon verici bir simgesi olacaktır. Terfi hediyesi olarak sevdiklerinize gönderebileceğiniz en özel çikolata kavanozu burada!

 

Üzerine ‘yeni işin hayırlı olsun! gibi en içten dileklerinizi yazdırabileceğiniz isme özel bu çikolata kavanozu hediye sahibinin gönlünde öylesine güzel şekilde yer edecek ki, ömrü boyu yaptığınız bu jesti unutmayacaktır. Yeni işe başlayan sevgili için hediye mi arıyorsunuz? Bakın hediyeniz karşınızda hazır bile!

 

Yeni işe başlayan bir kişi; yeni iş yerinde yeni iş arkadaşları ile tanışacağından, yeni bir müdür ya da yeni patronunun emrinde çalışacağından ve bambaşka bir ofiste görev alacağından dolayı oldukça büyük bir heyecan yaşayacaktır. İşte bu büyük günde bir kavanoz moral hediyesiyle yanında olmak istemez misiniz? Onlara unutulmaz bir moral hediyesi olacak olan özel etiketli bu çikolata ile her zaman ne kadar vefakar bir tanıdık, dost ya da akraba olduğunuzu vurgulayabileceksiniz. Yeni işe başlayanlar için en tatlı Hediye Sepetinde! Hem de en güzel Tebrik kartı hazırlama örnekleri beraberinde

Yeni bir iş kuran veya yeni bir işe başlayan dostunuzun mutluluğuna ortak olmak mı istiyorsunuz? Bunu hediyenizle O'na hissettirebilirsiniz. Onun yaşadığı mutluluğu ve heyecanı paylaşabileceğiniz tatlı bir hediye ile arkadaşınızı motive edebilir, ilk iş gününü daha keyifli geçirmesini sağlayabilrsiniz. Bu durumda devreye giren Hediye Sepeti yeni iş hediyesi olarak tercih edebileceğiniz en güzel, en özel hediyeleri sizlere sunuyor. Yeni İşin Hayırlı Olsun Hediyesi Çikolata Kavanozu da bunlardan bir tanesi.

Yeni işe başlayan arkadaşınızın mutluluğuna ortak olmak adına tercih edeceğiniz bu kavanozun içi lezzetli mi lezzetli bonibonlarla dopdolu. Arkadaşınız Yeni İşin Hayırlı Olsun Hediyesi Çikolata Kavanozu içerisindeki bonibonları yerken büyük bir keyif alacaktır. Arkadaşınızı ilk iş gününde motive etmek adına tercih edeceğiniz Yeni İşin Hayırlı Olsun Hediyesi Çikolata Kavanozu için elinizi çabuk tutun ve siparişinizi oluşturun.