Viski Şişesi & Kadeh Seti Baş Harf İşlemeli

Ürün Kodu : S-2953
184,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Viski şişesi & kadeh seti baş harf işlemeli belki de bu babalar gününde babanızın en çok seveceği hediye!

Viski, dünyanın birçok ülkesinde sıklıkla tercih edilen alkollü içkilerin hemen hemen en değerlisidir. Keza ülkemizde de daha çok erkekler tarafından tercih edilen bu içki, viski şişesi & kadeh seti baş harf işlemeli ürün sayesinde adeta krallara layık bir sunuma erişiyor.

Bazı erkekler vardır ki içki koleksiyonu yapmaktan ve skalasına yeni içki markaları, farklı yıllara ait olan değişik aromalardaki viski şişelerini eklemekten büyük bir zevk duyarlar. Eğer evinizin baş köşesi olan salonunuzda duran ve babanıza ait bir mini bar yer alıyorsa, ne dediğimizi çok iyi anlamışsınız demektir. İşten geldiğinde ya da hafta sonlarında, hatta belki de hatırı şinas dostları geldiğinde babanız bu mini barın karşısına geçerek büyük bir zevkle viski şişelerini süzüyor ve haz içinde bardaklara doldurarak ikram ediyordur kesinlikle. En güzel babalar günü hediyesi olacak olan bu güzel ürünle babanızın gönlünü en güzel şekilde alabilirsiniz.

 

İşte hoş viski şişesi ve baş harf baskı işlemeli size bardaklar, tam da babanızın özel mini barına layık olan takımlardan olacaktır. Bu set ile babanıza özel olarak hazırlanacak olan özel viski bardaklarının üzerine en güzel şekilde ad – soy ad baş harfleri işlenecek ve aynı şekilde şişenin üzerine de en hoş kontür işlemeli baskılar sayesinde  yazılar babanıza özel bir armaya dönüştürülecek. Kişiye özel hediyeler aradığınızda imdadınıza yetişen Hediye Sepeti bu ürünü de babalar gününde babanız  için en muhteşem şekilde özelleştirecektir.

Bu güzel viski setini yaklaşan babalar gününde babanıza gururla armağan edebileceğiniz gibi, farklı sevdiklerinize de özel gününde hediye edebilirsiniz. Ürünü en güzel babaya mesaj dizeleriyle birlikte verdiğinizde, daha da anlam bulacaktır.

 

ik aşkınıza yıl dönümünüz için özel bir hediye vermek ister misiniz? Kaliteli camdan üretilmiş bu viski seti yalnızca sevdiğinize özel tasarlanacak. Bu seti alan eşiniz bundan sonraki her kutlamasına bu kadehlerin eşlik etmesini isteyecek. Dilerseniz bir kadehi kendinize diğer kadehi eşinize özel yaptırarak her mutluluğa birlikte kadeh kaldırmanın keyfini yaşayın.

Romantik gecelerinizin şahidi olacak bu viski seti eşinize olan aşkınızı ve ona ne kadar değer verdiğinizi anlatacak bu set unutulmaz bir hatıra olacak.

 

Viski Şişesi & Kadeh Seti Baş Harf İşlemeli'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Set 1 adet şişe (tıpası ile birlikte) ve 2 adet kadeh içermektedir.
  • Lazer ile yazılan yazılarda asla silinme olmamaktadır.
  • 12'li Viski Taşı İle birlikte gönderilmektedir.

Yorum Yaz

CAN K.
çok şık bir hediye ve ayrıca paketlenmesi de cok iyidi..tesekkurler..
21.11.2014