Tatil Hediyesi İsimli Plaj Çantası

Ürün Kodu : S-10302
44,90 TL 34,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Tatil Hediyesi İsimli Plaj Çantası

AÇIKLAMA

Tatil hediyesi isimli plaj çantası hem isme özel hem de sağlıklı dokusuyla sağlıklı bir yaz hediyesi!

Yaz geldi gelecek derken sonunda kapıya dayandı. Şimdiyse yazlıkların, tatilin ve plaj hazırlıklarının zamanı. Yazlıkların giysilerin dolaplardan tek tek çıkarılarak havalandırıldığı şu günlerde, siz de sevdiklerinize güzel bir sürpriz yaparak onlara deniz kenarında ve plajlarda severek kullanabilecekleri isme özel bez bir çanta hediye edebilirsiniz. Özellikle annenizin kullanabileceği bu hoş plaj çantasını anneye hediye kategorisinde ona hediye ettiğinizde biricik annenizin gözleri parlayacak!

 

Tatile gittiğimizde ilk arayışına gireceğimiz en büyük ihtiyaç, tüm plaj gereçlerini içine yerleştirebileceğimiz bez bir plaj çantasıdır. Bu anlamda plastik ve hava geçirmeyen sağlıksız çantalar seçmek yerine sevdiklerinize özel olacak olan sağlıklı ve hava aldıran hijyenik bez çantalar seçtiğinizde en büyük iyiliği yapmış olacaksınız. Sevgiliye özel hediye fikirleri konusunda da yararlanabileceğiniz isme özel bu bez çanta,  ona karşı ne kadar düşünceli olduğunuzun da bir simgesi olacak.

 

Şapkanızı, güneş gözlüklerinizi, güneş yağı ve sütünüzü, kitabınızı, atıştırmalıklarınızı, suyunuzu ve daha nicesini koyabileceğiniz Hediye Sepeti imzalı  hoş tasarımlı bu bez plaj çantasıysa sevdiğiniz kişilerin ismine özel tasarlanacağından çok hoş bir hediyelik olacaktır. Üzerinde yazın simgesi olan; palmiye ağacı, şemsiye ve sevdiğiniz kişinin tatil yaptığı yeri ve ad – soy ad bilgilerini taşıyacak olan bu neşeli çanta hediye verdiğiniz kişinin çok seveceği ve kendini özel hissedeceği bir hediye... En özel hediyeler serisinden ona hediye edebileceğiniz bu çanta sevginizin en büyük  simgesi olsun!

 

Annenize, eşinize, sevgilinize ya da kız kardeşinize hatta kankanıza verebileceğiniz bu özel hediye tatil yaptığı yeri de üzerinde taşıyacağından gerçekten de şimdiye kadar tasarlanmış olan en özel plaj çantası olacaktır.

 

Tatile mi çıkmak istiyorsunuz? Peki tatile giderken en çok ihityacınız olan şeyin ne olduğunu biliyor musunuz? Tabi ki ihtiyacın olan en önemli şey plaj çantası. Yüzmek  için yola koyulurken güneş kreminden şapkanıza kadar her şeyinizi bir arada taşıyabileceğiniz Tatil Hediyesi İsimli Plaj çantası ile plaja  giderken herkesten rahat olacaksınız. Aynı zamanda plaj çantası isme özel olduğu için siz denizde eğlenip geri döndüğünüzde çantanızın kaybolmasına imkan kalmıyor. Kaybolduğunda isminden tanıyabileceğiniz bu plaj çantası her haliyle çeşitli özelliklerle donanmış.  Ham Çanta olması da cabası. Tatilinize Her şeyinizi eksiksiz olarak almanız ve tatilin keyfini eksiksiz sürmeniz için Tatil Hediyesi İsimli Plaj Çantası tam size göre. İsterseniz kendinize isterseniz ise arkadaşa hediye olarak alın, herkesin beğenisini kazanacaktır.