Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank 20000 mAh

Ürün Kodu : S-8410
219,90 TL 199,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava
Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank 20000 mAh özellikleri
  • Usb bağlantılı tüm telefon ve bilgisayarlar ile kullanılabilmektedir.
  • Cihazların kendi şarj kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • 20.000 mAh gücünde

AÇIKLAMA

Taşınabilir şarj aleti Powerbank 20000 mah sizi telefonunuzun şarjı bitmeden her zaman sevdiklerinizin yanına uçuracak!

Çocuk okuldan çıktımı acaba, şu anda sevgilim nerede, toplantıya gecikiyorum, hemen bankayı aramam lazım, bir bakayım mail gelmiş mi, cep banktan ödeme yapmam lazım, bu anı hemen paylaşayım, trafik açık mı, konum atayım, hemen googleden bakıyorum gibi atraksiyonları yapabilmemiz ve telekominikasyon unsurlarından yararlanabilmemiz adına hemen cep telefonlarımıza atarız elimize.

 

Peki ya bu anlarda telefonlarımızın şarjı bittiyse ne yaparız? Elbette çaresiz bir şekilde ulu orta kalırız. Oysaki telefonlarımız kime – neye göre konusunda her türlü paylaşım için her anlamda da en can alıcı noktaların tek bağlantı yoludur. Kısacası hepimiz teknolojinin getirdiği bu ultra iletişim ağına alışmış durumdayız ve neredeyse ve ne yazık ki telefonlarımız sız her birimiz bir hiçiz! Oysaki kendimize ya da sevdiklerimize yeni iş hediyesi erkek için alabileceğiniz bu hediye, telefonlarınızın şarjı bitmesi noktasında büyük ölçüde  imdadınıza yetişecek

Oysaki taşınabilir 20000 mah gücündeki taşınabilir şarj aletini satın aldığınızda tüm bu problemleriniz son bulacaktır. Kendi şarj kablosuyla tüm akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz 20000mah gücündeki bu kaliteli taşınabilir Powerbank şarj aletinin ağırlığı hafif, ebatı küçük ve taşıması da oldukça kolaydır.

Kendiniz için ya da sevdiklerinize hediye olarak satın alabileceğiniz bu cihaz sayesinde artık hiç bir konuşmanız yarım kalmayacağı gibi gün boyu  türlü iletişiminiz de asla kesilmeyecektir. Arkadaşa doğum günü hediyeleri bakıyorsanız bu üründen yararlanabileceğiniz gibi değişik usb bellek tasarımlarımızdan da  yararlanabilirsiniz.

 

Akıllı cep telefonlarının şarjının çabuk bitmesi büyük bir sorun. Hiç ummadığınız yerde şarjınız bitebilir ve çok zor durumda kalabilirsiniz. Akıllı telefonunuzun şarjı çabuk bitmesinden dolayı sürekli şarj cihazınızı yanınızda taşıyor ve şarj edebilmek için priz aramaktan sıkıldıysanız 20.000 mAh gücündeki taşınabilir şarj cihazı sizin en büyük dostunuz olacaktır.

Samsung ve iphone akıllı cep telefonları ile uyumlu olup dilediğiniz her yerde şarjınızı doldurabilirsiniz. Küçük boyutlara sahip olduğu için kolay taşınabilir. Evde, işde, tatilde, yolculuk ederken isimli taşınabilir şarj yanınızdan ayırmayacağınız kurtarıcınız olacaktır.