Tarih ve Harf İşlemeli Kesme Tahtası

Ürün Kodu : S-2908
89,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Tarih ve Harf İşlemeli Kesme Tahtası Özellikleri:

  • Küçük boy kesme tahtası 15 cm x 20 cm'dir.
  • Orta boy kesme tahtası 23 cm x 30 cm'dir.
  • Büyük boy kesme tahtası 29 cm x 38 cm'dir.

Yorumlar

Pınar B.
09.12.2015
Kesme tahtalarımı gece geç bir vakitte sipariş etmiştim. Sabah müşteri hizmetlerinden bir beyfendi arayarak siparişimin teyidini aldı. İki gün sonrasında kesme tahtalarım elimdeydi. Bu süreçte email yoluyla tüm aşamalar hakkında bilgilendirildim. Hem HediyeSepet.com'un müşteri memnuniyetine verdiği önemden hem de kesme tahtalarımdan son derece memnun kaldım. Üstelik eş dostun bu özel tahtalarıma gıptayla bakmaları da cabası ;)) Genel olarak tüm sektörlerde hizmet kalitesinin çok düştüğü bu zamanlarda HediyeSepeti.com'un ilgili yaklaşımına teşekkür ederim.
Deniz O.
12.10.2014
Anneler için harika bir hediye!

AÇIKLAMA

Mutfağa düşkün, tüm gün size birbirinden güzel yemekler çıkarmak için oradan oraya koşuşturan bir eşiniz ya da kız arkadaşınız varsa, kişiye özel bu kesme tahtalarından mutlaka ona için bir takım almalısınız.

Küçük, orta ve büyük boy kesme tahtasından oluşan bu 3’lü kesme tahtası her zaman elinin altında olacağı gibi, tüm gün mutfağında çok işine yarayacaktır. Günümüzde mutfakta uzun saatler geçirerek sevdiği erkeğe sıcak yemekler, zeytinyağlılar, antreler hazırlayan ya da atıştırmalıklardan tutunda, keklere, börek, çöreklere ya da tatlılara kadar pişiren kadınlara çok az rastlanılıyor doğrusu. Şayet size böyle becerikli bir bayan düştüyse çok şanslısınız. Fakat bu emeği de karşılıksız bırakmamak gerekir öyle değil mi? Sevdiğiniz bayana mutfakta kullanabileceği özel eşyalar yaptırarak armağan ederseniz onu motive edeceğiniz gibi, şevke getirmiş de olursunuz. Böylelikle de sevdiğiniz kadın sizin için mutfakta daha da güzel leziz tatları zevkle pişirmeye devam edecektir. İşte sizlere sözünü ettiğimiz isme özel kesme tahtaları da bu tarz ürünlerden biri. Kadına hediye konusunda mutfak ürünlerini yabana atmamalı ve kadınların bu tür ürünlerden her zaman son derece hoşnut olacağını unutmamalısınız.

İsme özel bu tahtaların üzerine isimlerinizin baş harflerini ve size özel tarihleri yazdırabilirsiniz. On parmağında on marifet olan eşiniz bu tahtaların üzerinde isme özel özelliklerini gördüğünde çok şaşıracağı gibi aynı zamanda da çok sevinecektir. Zira bu güne kadar sizin için mutfakta verdiği emeklerin boşa gitmediğini anlayacak. Güzel hediyeler cenneti olan Hediye sepeti sayesinde bu ve benzeri birçok ürünle eşinizin mutfağını hayal ettiği ürünlerle donatabilirsiniz. Dilerseniz bu isme özel kesme tahtalarından en güzel ev hediyeleri kategorisinde de yararlanabilirsiniz.

Bugüne kadar birçok kesme tahtası gördünüz ancak kişiye özel olanını ilk kez görüyorsanız bu ürünü hemen sevgilinize hediye etmelisiniz. Mutfakta keyifle vakit geçiren ve size güzel yemekler yapan sevgiliniz için ismine özel bir kesme tahtası hediye etmek oldukça hoş bir jest olacaktır.


Sevgilinizin işini kolaylaştıracak bu şık set üzerine dilerseniz ona özel bir mesajda ekleterek çok özel bir hediye yaratabilirsiniz.