Sonsuzluk İşaretli Çiftlere Özel Kol Saati

Ürün Kodu : S-10556
99,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Zamanın her anının aşkla geçmesini ister miydiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. O halde sizlere harika bir ürün önerisinde bulunacağız; Sonsuzluk İşaretli Çiftlere Özel Kol Saati.

Büyük bir aşkla bağlı olduğunuz biricik sevgilinize özel gün hediyesi olarak verebileceğiniz Sonsuzluk İşaretli Çiftlere Özel Kol Saati, isminden de anlaşıldığı gibi sonsuz aşkı simgeleyen sonsuzluk şareti ve isimleriniz ile tasarlanıyor. Ve yine çok özel bir tarihinizin eklenmesiyle güne anlam katacak bir hediyeye dönüşüyor. Zamana aşk katacak bu saatler hem sizde hem de sevgilinizde olacağından birbiriniz ile romantik bir uyum yakalamanız kaçınılmaz olacaktır. Kordon renkleri farklılık gösterdiğinden dilediğiniz renkte, zevkinize uygun olabilecek kordonu seçip kasa kısmını tamamen size özel olacak şekilde hazırlatabilirsiniz. En çok kullandığınız aksesuarlardan biri sayılabilecek kol saatlerini tamamen size ve sevgilinize özel hazırlanacak bir tarzda kullanmanız eminiz ki sizi de çok mutlu edecektir.

Romantik bir çift olarak sevgilinize en özel günlerinizden biri olan yıldönümünüzde, sevgililer gününde veya doğum gününde Sonsuzluk İşaretli Çiftlere Özel Kol Saati'ni armağan etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şeyi söyleyelim hemen; sitemizden bu çiftlere özel kol saatinin özelleştirmelerini size ve sevgilinize özel olacak şekilde tamamlıyorsunuz ve tarafımıza iletiyorsunuz. Bizde bu şık aksesuarları harika bir uyum ile size özel tasarlayıp beğeninize sunuyoruz. Kaçırmamak adına acele etmenizde fayda var!

 

Sonsuzluk İşaretli Çiftlere Özel Kol Saatini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Erkek kol saatinin ölçüsü 4 cm

Bayan kol saatinin ölçüsü 3.5 cm

Saat kasası renkleri modele göre farklılık göstermektedir.

Kaliteli canlı baskısı ile sevdiğinizin ismi uzun yıllar hep yanınızda olacak.

Sonsuzluk İşaretli Çiftlere Özel Kol Saati özenli paketlemesi ile şık kutusu ile gönderilecektir.

Yorum Yaz

Selim D.
Gayet Güzel
Henüz hediyeyi vermedim daha gününe var ama paket on numara üründen de şüphem yok.
13.12.2016