Şirket Adına Özel Termo Deri Ajanda 2018

Ürün Kodu : S-3779
39,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • 100TL üzeri Kargo Bedava

Şirket Adına Özel Termo Deri Ajanda özellikleri:

 • 24,5 cm x17 cm
 • 4 renge sahiptir.
 • Sahip olduğu iç cebinde 6 adet kart gözü vardır.
 • 2017 yılı ajandasıdır.

Yorumlar

HÜMEYRA K.
06.01.2017
Ürün çok güzel. Tam da zamanında geldi.:) Hediye aldığım kişi de çok beğendi. Çok teşekkür ederim.
hayri c.
28.11.2016
ÇOK GÜZEL
Ürün çok güzel hediye aldığım kişide çok beğendi. teşekkür ederim.
SONGÜL E.
22.12.2015
Bir tane ajanda sipariş ettim çok hızlı bir şekilde geldi ve çokta beğendim. Yılbaşı için bir arkadaşıma aldım. Şimdi kendim ve ekip arkadaşlarım için 7 tane daha sipariş edeceğim. Çok teşekkür ederim. Songül ESER
SONGÜL E.
14.12.2015
Merhaba Ajanda tarihli mi acaba ? Acil dönüş rica ederim. İç kısmının hiç resmi yok , emin olamıyorum hediye olarak almayı düşünüyorum .

AÇIKLAMA

Şirket adına özel termo deri ajanda 2017 ile müşterilerinize yeni yılda en güzel eşantiyonu sunun!

Reklamın, tanınmanın en kısa, kolay ve ekonomik yöntemi her yıl promosyon amaçlı eşantiyonlar dağıtmaktan geçer. Özellikle yeni yıl zamanları da bu işlem için en uygun zamanlardandır. Bu sayede şirketiniz tanınır, piyasadaki bilinirliği artarken de sempatik ve olumlu bir sıcaklık yaratmış olursunuz müşteri potansiyeliniz gözünde. Her yıl yapacağınız bu tanıtım çalışması hem müşteri portvöyünüzdeki mevcudu sevindirirken,  yanı sıra yeni müşteriler kazanmanız içinde olumlu bir kapı aralar sizlere. Bu dönemde özel hediyeler oldukça etkili olacaktır.

 

İşte bu işlem için en uygun ürünlerden biri de şık ve kullanışlı olan şirket adına özel termo deri ajanda 2017 ürünü olacaktır. Kişilerin işlerini programa sokması, güncel projelerini planlaması adına oldukça işlevsel olan ajandalar, müşterilerinizin de çok hoşuna gidecek ve sıkça kullanacakları objelerden olacaktır. Bu nedenle ofis aksesuar larının yanında en çok tercih edilen promosyon araçları her aman ajandalar olmuştur.

 

Kırmızı, mavi ya da kahve tonlarında ki renk seçenekleriyle müşterilerinizin de oldukça beğenisini kazanacak 24,5 x 7 cm ebatlarındaki bu güzel ajanda, aynı zamanda da iç bölümünde 6 adet kart gözüne sahiptir. Kurumsal olarak sahanızdaki prestijinizi de arttıracak olan bu güzel ürünle firma adınız markalaşma yolunda daha da büyük projelere imza atmanızda kapılar açacaktır. Bu konuda dilerseniz bu güzel ürünü en güzel yılbaşı tebrik mesajları eşliğinde müşterilerinize iletebilirsiniz. Dilerseniz hediyelik kalemler ürün gruplarını da inceleyebilirsiniz. Firmaların her sene kendilerini tanıtmak adına düzenledikleri reklam kampanyaları milyonlarca Tl kaldıran ve  bütçeyi oldukça yıpratan çalışmalardandır. Her farklı çaptaki firmanın bu gibi harcamaların altından kalkabilmesi tartışmalı bir konu olabileceği gibi, bu tarz çalışmaların da her birinin ses getimesi  yine tartışmalı olabilir. Eşantiyonlar yerine bastırılan onca broşür her yıl çöpe giderken, biraz daha ileriye giderek tabela reklamlarından ya da billboardlardan yararlanmak fikriyse, yine her şirketin karşılayabileceği harcamalardan olamayabilir. Bunlar yerine sizde kendi çapınızda kendi reklam kampanyanızı düzenleyebilir ve bu konuda pekala da olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Hem de çok cüzi fiyatlara. Tıpkı dilediğiniz sayıda  aldığınız termo ajandası ve üzerine bastırdığınız şirket logosunda olduğu gibi hem reklamınızı yapar hem de  müşterilerinizi sevindirirken,  yeni müşteri potansiyellerine de kapı aralamış olursunuz. Kısacası yarım elma - gönül alma dileklerinizin  yanında,  yaptığınız bu hoşlukla isminizi ummadığınız yerlere kadar duyurabilir ve sıkça anılır bir marka olmanın yolunda emin adımlarla ilerlemiş olursunuz. Dilediğiniz renkte ve dilediğiniz sayıda sipariş edeceğiniz ajandalarınızın üzerine şirket logonuz, en  güzel ve seçilir şekliyle bastırılacaktır.

Yaklaşan her yeni yıl özellikle şirketler için promosyon amaçlı ya da müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Özel hediyeler hazırlatmak müşteri isimleri ile hazırlanan hediyeler, şirket bilinirliğini arttırmak için firma isimli baskılı ürünler oldukça önemlidir.

Dört farklı renge sahip şirket isminizin yazılı olduğu ve müşterilerinize özel hazırlanan deri ajanda 2017 yılının en özel hediyelerinden biri olacaktır. Kişiye özel hazırlanan ürünler kurumsal hediye alanında oldukça beğeni kazanan ve kişiyi özel hissettiren hediyelerdir. Erkeğe hediye ve bayana hediye olarak hitap eden ajanda modelleri ile eni yılda alacağınız tüm notları ve yapacağınız günlük programınızı aksatmadan yapabileceksiniz. Şirket profilinize olumlu şekilde yansıyacak deri ajandaları müşterilerinize özel bir yeni yıl hediyesi olarak hediye edebilirsiniz.

 

Şirket Adına Özel Termo Deri Ajanda 2017'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

 • 24,5 cm x17 cm
 • 3 renge sahiptir.
 • Sahip olduğu iç cebinde 6 adet kart gözü vardır.
 • 2017 yılı ajandasıdır.