Şık Ahşap Kutulusunda İsim Yazılı Siyah Kalem Seti

Ürün Kodu : S-11234
44,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Şık Ahşap Kutulusunda İsim Yazılı Siyah Kalem Seti​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Şık Ahşap Kutulusunda İsim Yazılı Siyah Kalem Setinin Ölçüsü 17 x 3.5 cm dir.
  • Kalem kutusu ve kalem ahşap malzemeden Üretilmiştir.
  • İsim yazılı Siyah kalem 14,2 cm ölçülerindedir.
  • Şık Ahşap Kutulusunda İsim Yazılı Siyah Kalem Seti'nin Özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Şık Ahşap Kutulusunda İsim Yazılı Siyah Kalem Seti özenle paketlenerek hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Şık ahşap kutusunda isim yazılı siyah kalem seti sevdikleriniz için hem sade, hem de anlamlı bir hediye!

Bazı hediyeler vardır ki, daima bulundukları yerden asaletiyle sizlere konuşur ve armağan eden kişinin naifliğini hatırlatır. İşte sevdiklerinize armağan ettiğiniz şık ahşap kutusundaki isim yazılı bu hediye de hediye ettiğiniz kişiye aynı bu duyguları yaşatacaktır. Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi bakıyorsanız şayet, bu zarif kalemin sadeliğinden yararlanabilirsiniz.

 

Görünümüyle şıklığı ve sadeliği aynı anda yansıtan bu kalemde, kullanıcı elit bir şekilde sadece kendi adını ve soyadını bulduğu kadar, kullanışlı bir kalem tasarımı da bulacaktır. Daha hediye ambalajından çıktığı anda hoş kutu tasarımı ve kalem dizaynıyla göz göze gelen hediye sahibinin beğenisi gözlerinden okunacak. Hoş siyah ahşap kutunun üzerinde en güzel el yazı karakterlerinde tasarlanmış olan isim – soy isim yazı tasarımı gold tonlarda olup, kullanıcısının gözünü okşayacak niteliklerdedir. Yine ahşap kutunun içinde bulunan şık ve elegan tasarımlı kalemde, sahibine first class bir hava katacak yazı stiline sahiptir. Sevgiliye yapılacak güzel sürprizler den biri olacak olan bu kalem setiyle sevdiklerinize avangard bir hediye vermenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

 

Kağıdın üzerinde yağ gibi kayan bu şık tükenmez kalem, sıradan kalemlere göre oldukça prestijli bir görünümde sahip olduğu gibi, atacağınız imzalarda, dolduracağınız form ve dosyalarda v.b. parmaklarınıza her zamankinden üst düzeyde bir kimlik katacak.

Babanıza, yeni işe başlayan çocuğunuza, terfi eden kardeş ya da eşinize dilediğiniz anlamda hediye edebileceğiniz bu ürünle exclusive bir hediye vermiş olacaksınız. Hoş Yeni yıl hediyeleri nden de olabilecek olan bu kalem seti sayesinde tanıdıklarınıza en güzel noel hediyesini de armağan edebilirsiniz.