Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Solmayan Gül

Ürün Kodu : S-11259
249,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Solmayan Gül'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Solmayan Gül Tasarımları : 2 adet solmayan güle pleksi altlıkdan tasarıma göre desenler çizilmiştir.Özelleştirme yapılacak alanlar akrilik boya ile özelleştirilir.Cam kaplar ekstra cleaner camdan üretilmiştir.Camın en temiz renksiz modeli kaplarımızda kullanılmıştır.
  • Kap : özel tasarım cam kap
  • en : 12, boy : 9, yükseklik : 9,5 (cm)
  • Solmayan güllerin güneş ışığına ve suya ihtiyacı yoktur.Az güneş alan alanlarda muhafaza edilmelidir.

NOT :Tasarımlarımızda kullanılan Güller CANLIDIR VE DOĞALDIR.

Solmayan güllerin ömrü 6-12 ay arasıdır bu süreçte canlılığı hiç bozulmadan durabilir.

Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Gül boyutları stok durumuna göre farklılık gösterebilir.

AÇIKLAMA

Sevgiliye yıldönümü hediyesi solmayan gül ile ona hem en fantastik, hem de en romantik hediyeyi verin. Eğer biricik sevgilinizi saf bembeyaz bir güle benzetiyorsanız o zaman bu 1 çift gülü kesinlikle ona vermelisiniz.

Sevgilinize ebedi aşkınızı simgeleyen ölümsüz güller hediye etmek istemez misiniz? Artık özel günlerinizde ona sürekli olarak çöpe gidecek olan çiçekler, güller vermekten sizler de bıkmadınız mı? Herhalde şimdiye kadar ona aldığınız güllerin bir hesap dökümünü tutmuş olsaydınız, ufak çaplı bir hazine ödemiş olduğunuzun sizlerde farkına varacaktınız. Ama Artık bu konuda endişeniz olmasın zira şimdi ona özel gününde alacağınız bu güller evladiyelik olacak ve taa diğer özel gün tarihine kadar, yani bir sene boyunca canlı kalacaktır. Sevgiliye yaratıcı hediyeler mi vermek istiyorsunuz? O zaman bu uzun ömürlü özel yetiştirilen doğal güller derdinize çare olacaktır.

Gerçek ve doğal bir çift gülün bulunduğu cam kutuda bulunan beyaz güller, ona her zaman aşkınızdan söz edecektir. Öte yandan güllerin konuçlandığı pleksi tabanda ona en güzel işlemeler eşliğinde ismine özel bir mesaj da yazdırabileceksiniz. Emin olun ki bu çiçekler ona yıldönümünüzde aldığınız en prestijli çiçekler olacaktır. Yıl dönümü hediyeleri arasından  bu gülleri seçtiğinizde ona inanılmaz bir armağan vermiş olacaksınız.

Sizden ne gübre, ve vitamin ne de su istemeyecek olan bu güller aylarca sevgilinizin masasının üzerinde, cam kenarında ya da durmasını istediği farklı bölmelerde duracaktır. Her baktığında sizi ona hatırlatacak olan bu özel günlerle ona en güzel yıldönümünü yaşatmış olacaksınız.

Aynı gün teslimat avantajıyla bu gülleri ona hemen gönderebilirsiniz.