Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi

Ürün Kodu : S-10775
49,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Mayıs Salı günü kargoya verilecektir.

 

Sevgiliye romantik hediye fotoğraflı baskı masa takvimi, sayesinde senenin 12 ayı muhteşem bir görsele dönüşüyor. Yazı, kışı, ilkbaharı  seneler her mevsimin görkemiyle serilir üzerimize. Her senenin Ocak ayında ilk karın düşüşüyle yer yüzü kadar, içlerimiz de temizlenir adeta. Ardından yeri kaplayan bu beyaz renk, ilk baharın gelişiyle uyanan doğanın coşkusuna dönüşür. Yeşeren yapraklar- çiçekler ve doğayı saran bahar havası, parlaklığıyla dünyayı saran yaz güneşine masmavi yazın gökyüzü ışıltısına yer verir. Ve ardından yine sonbahar döngüsü dökülen yapraklar, yağan yağmur, çıplak kalan ağaçlarla doğa yine aynı döngüyü başlatır. Tüm  bu dönence süre dursun, takvim konusuysa bu sayfada sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır ın güzel bir cevabı olacak.

Sizlerde bu döngüyü masanızın üzerinde duran en güzel birliktelik takviminden izlemek için kendiniz ve sevgilinize muhteşem bir takvim oluşturabilirsiniz. Şimdi sevgiliniz ve sizin için hazırlanacak olan takvime birlikteliğiniz süresince çektiğiniz 12 adet fotoğraf gerekli. Zira birlikteliğinizden oluşan 12 adet fotoğrafı seçtiğinizde, Hediye Sepeti sadece çift olarak size özel tasarlanacak bir takvime imza atacaktır. Yalnızca size ve sevgiliye özel olacak bu takvimle ona en nadide hediyeyi oluşturmuş olacaksınız.

 

Ocak, şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık için hemen sevgilinizle çektirdiğiniz en güzel 12 adet özel fotoğraflarınızı seçerek bizlere gönderin ve size sizi en güzel anlatacak olan takvimi yaratalım.

Bırakın sıradan takvimleri bir kenara! Takvimler bile sizi konuşsun ve aşkınızdan söz etsin. Ona, sadece ona özel olabilecek muhteşem bir ödül vermek istiyorsanız şayet, mutlaka bu özel takvimden yaptırın diyoruz. Bu güzel takvim ona en güzel yılbaşı hediyesi, doğum ünü hediyesi ya da yıldönümü hediyesi babında gönderilebilir tarafınızdan. Yıllar geçse bile ahşap hazneli ve sert kartondan oluşan bu özel takvim, özelliğini yitirmeden size özel bir resimlik olarak en güzel yerde duracaktır.

Yılbaşı armağanının en sürprizlisini yaşatabilecek olan bu özel takvim, belki de sevgilinizin bu güne dek aldığı en güzel armağan olacaktır.

En güzel fotoğraflarınızın basılı olacağı bir takvim düşünün. Bunun ne kadar hoş bir hediye olacağını tahmin edebiliyorsunuzdur. Sevdiğiniz insana romantik bir hediye olarak sunabileceğiniz harikulade bir tasarım oluşturduk; Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi.

Yıldönümü hediyesi olarak harika bir tercih olabilecek bu masa takvimi sevgiliye 14 Şubat hediyesi olarak da harika bir seçim olabilir. Sevdiğiniz insanla birlikte olduğunuz fotoğraflarla hayata geçirilecek bu takvimin kapağı yine en güzel fotoğrafınız ve isimleriniz ile hazırlanacaktır. Toplamda 13 fotoğrafınıza ev sahipliği yapacak Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi doğal ahşaptan üretilen ayaklığı ile birlikte sizlere sunulacaktır. Muazzam bir görüntü sergileyen bu masa takvimi biricik aşkınızın başucunu veya çalışma masasını süslerken ona daima sizi hatırlatacak, aşkınızın pekişmesinde büyük role sahip olacaktır. Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi 2017 yılına göre hazırlansa da yıl bittikten sonra da kalıcılığını sürdürecek diyebiliriz. Çünkü bu takvimin her yaprağı seçeceğiniz güzel anılarınızla detaylandırılacak, hem anılarınız ölümsüzleşecek hem de hediyenizin kalıcılığı artacaktır. Sevgiliniz bu fotoğraflara her baktığında o güzel anlarda bulacak kendini. Telefonlarda veya bilgisayarlarda unutulup giden fotoğrafların böylesi güzel bir hediyeye dönüşmesi sizi keyiflendireceği gibi sevdiğiniz insanın da mutlu olmasını sağlayacaktır.

Hediye Sepeti.com'un fotoğraf baskılı hediyeleri arasında yerini alan Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi'ni sevdiğiniz insan için en güzel fotoğraflarınızla hazırlatmak ona sürprz bir hediye olarak sunmak isterseniz özelleştirmelerinizi tamamlayıp siparişinizi bize hemen iletin. Vereceğiniz bu romantik ve bir o kadarda anlamlı hediye ile sevginizi dışa yansıtın.

 

Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi'ni Satın Almadaqn Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Doğal ahşap ayak.
  • Her sayfada sizin dilediğiniz fotoğraf yeralmaktadır.
  • Takvim ölçüleri 10 x 14.5 cm dir.
  • 1 kapak + 12 adet yaprak bulunmaktadır.
  • Takvim yaprakları sert kartondur.

Yorum Yaz

Tuğrul E.
Sembolik bir hediye için
Ürün duruş olarak şık ve orjinal fakat hem fotoğraf baskısının kalitesi iyi değil hem de zaten küçük olan sayfaların kenarlarından boşluk bırakılarak basılmış. Sembolik bir hediye arayışı içinde olanlara kişiye özel olduğu için yeterli gelecektir. Aynı gün baskısı yapılıp kargolandığını da çok iyi bir hız olarak yazmakta fayda var. Aras kargo hemen ertesi günde getirdi.
30.01.2017
neriman k.
Güzel Hizmet
Siparişin hazırlanıp elime ulaştırılması hızlı oldu, müşteri hizmetleri de gayet ilgiliydi, çok teşekkürler.
23.01.2017
Emrehan V.
Güzel hizmet, vasat ürün
Siparişin hazırlanıp elime ulaştırılması çok hızlı oldu, müşteri hizmetleri de gayet ilgiliydi, çok teşekkürler. Ancak yüksek çözünürlükte fotoğraf göndermeme rağmen baskı kalitesini beğenmedim
04.01.2017
hakan b.
Hızlı ve sağlam teslimat
Ürün aynen göründüğü gibi ve gayet hızlı geldi. Çok teşekkürler
28.12.2016