Sevgiliye Özel Hediye Orjinal Zippo Çakmak Set

Ürün Kodu : S-8518
649,90 TL 599,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

VIP Zippo Hediye Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler;

Hediye Setiniz özel hazırlanmış kutusuyla birlikte gönderilecektir.

AÇIKLAMA

Yıldönümleri sevgililer için en kutsal günlerden sayılır. Tanıştıkları veya yeni bir yola çıktıkları ilk gün olarak ilan ettikleri o değerli günü her sene kutlamak zorunda hissederler kendilerini. Aşklarının başladığı bu özel günde birbirlerini mutlu etmek adına aldıkları hediyeler ile güne anlam katmak isterler. İşin zor kısmı bu özel hediyeleri seçmektir. Sevgilime alacağım hediye çok özel olsun, ona kendini özel hissettirsin diyenler atarlar kendilerini dışarılara. En özel hediyeyi bulmak için büyük bir zaman harcamak zorunda kalırlar. Siz zamanınızı harcamayın, o özel hediyeye koaylıkla ulaşın diye Hediye Sepeti en özel hediye alternatiflerini sizlere sundu. Sevgiliye Özel Hediye Orijinal Zippo Çakmak Set de bunlardan bir tanesi..

Sigara kullanan bir çiftseniz ve her şeye rağmen sigara kullanmkatan vazgeçemiyorsanız bu hediye setini çok seveceksiniz. 2 adet zippo çakmaktan oluşan bu harika set ile birinin sevgilinizde birinin ise sizde olacağı kaliteli ve çok özel bir aksesuara sahip olmuş olacaksınız. Zippo çakmaklar üzerindeki kalp ve anahtar baskısı, kalbinizin anahtarının sadece sevgilinizde olduğunu ispatlayacak. Çakmak üzerine yazılan isimler ise size kendinizi özel hissettirecek.

Eşi ve benzerinin başka hiçkimsede olmayacağı Sevgiliye Özel Hediye Orijinal Zippo Çakmak Set'ine sahip olmak ve sevgilinizi mutlu etmek için elinizi çabuk tutun ve bu çok özel hediyeyei hemen alın.