Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kol Saati

Ürün Kodu : S-11026
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Fotoğraf baskılı Sevgiliye Hediye Kol Saatini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekeler:

  • Kol saati 5 cm ölçüsündedir.
  • Fotoğraf baskı alanı 3.7 cm ölçüsündedir.
  • Kaliteli canlı baskısı ile sevdiğinizin fotoğrafı uzun yıllar hep yanınızda olacak.
  • Kordon renkleri siyah olup detay renkleri Beyaz, Kırmızı ve Mavidir.
  • Fotoğraf baskılı Sevgiliye Hediye Kol Saati

AÇIKLAMA

Sevgiliye verebileceğiniz fotoğraflı kol saati armağanı sayesinde onu tekrar kendinize aşık edebilirsiniz. Sevdiğimizle geçirdiğimiz anlar genelde en değerli anlarımızdır. Hele onunla geçirdiğimiz özel günlerimiz ise hayatımızın dönüm noktalarındandır. Örneğin tanıştığımız günler, birlikte geçirdiğimiz doğum günleri,  nişan, söz ya da düğün günlerimiz her zaman hayatımızda unutulmaz anlar olarak yer alacaktır. Bu günlere geri dönemesek de her zaman fotoğraflayarak yaşatmak isteriz kendimizce. İşte hediye sepeti bu anları yaşatmanın da ötesine götürüyor sizleri. Size önereceğimiz sevgiliye hediye saat seçenekleri sayesinde sevdiğinizle geçirdiğiniz en özel anları artık saatlerinizde taşıyabilirsiniz. Hediye ararken mutlaka bu özel hediyeyi de değerlendirmelisiniz diye düşünüyoruz.

5 cm ölçüsünde olan bu saatlerin üzerinde bulunan fotoğraflarınızın baskılanacağı alan, 3,7 cm ebadındandır. En kaliteli fotoğraf baskıları yapılarak, en canlı renklerdeki resimler saatin üzerinde yer almaktadır. Beyaz sevenlere beyaz, mavi rengi sevenlere mavi ve kırmızı sevenlereyse kırmızı saat kordonu takılabilmektedir. Yıl dönümü hediyeleri söz konusuysa, bu resimli ürünler birebir olabilir.

Bu saat sevdiklerinize çok şey anlatacak… Onu en güzel anlarınıza ve zamanlarınıza götürerek size tekrar aşık olmasını sağlayacaktır. Saatin üzerinde aynı zamanda sizin için önemli olan bu resmin tarihi ve adlarınız da yazılı olacak. Artık sizi her özlediğinde telefonunu açarak bakmasına gerek kalmayacak. Zira onun için özel olarak tasarladığınız hediye saat sayesinde sadece kolundaki saate bakması yeterli olacaktır. Sizlerde ona özel günler için hediye arayışındaysanız, artık sıradan hediyelerden almaktan vaz geçin ve bu son derece özel tasarımlı saatlerden tercih edin. Bu sayede hem her zaman onunla olun, hem de ilişkinizi ölümsüzleştirin. Sevgiliye hediye fikirleri arasından bu yaratıcı alternatifi de değerlendirebilirsiniz.