Sevgiliye Hediye Bez Çanta Tişört Kombini

Ürün Kodu : S-10579
49,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Sevgiliye alınabilecek en kullanışlı ve en romantik doğum günü hediyesi ne olabilir? diyorsanız eğer işte size harika bir öneri; Sevgiliye Hediye Bez Çanta Tişört Kombini.

Birden fazla hediye vermenizi sağlayacak bu kombin kişiye özel tasarımıyla dikkat çekiyor. Seviliye hediye olarak tercih edilebilecek tişört ve çanta kombinimiz üzerlerine yazılan isimleriniz ile tamamen sevgilinize hitab ediyor. Sevdiğiniz insanın günlük yaşamda keyifle kulanacağından emin olduğumuz Sevgiliye Hediye Bez Çanta Tişört Kombini ile hem oldukça kullanışlı hem de kalıcı ve romantik bir hediye vermiş olacaksınız. Sevgilinizin okulda, işte, yürüyüşte, alışverişte kısacası dilediği her yerde kullanabileceği bu harika ikili konforlu yapıları sayesinde sevgilinize rahat bir kullanım sunacaktır. Kombin içerisinde yer alan çantanın sırt çantası ve kol çantası olarak iki çeşit alternatifi bulunmaktadır, tişörtün ise siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği. İstediğiniz renkte ve istediğiniz modelde hazırlatabileceğiniz bu ikiliyi tamamen sevgilinizin zevkine uygun olacak şekilde tasarlatabilirsiniz.

Sevgiliye alınabilecek en özel ve en kullanışlı doğum günü hediyeleri arasında yer alan Sevgiliye Hediye Bez Çanta Tişört Kombini'ni isimleriniz ile hazırlatmak ve sevgilinize armağan etmek istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi tamamlayın. Acele etmediğiniz takdirde bu harika ikiliyi kaçırabilirsiniz.

 

Sevgiliye Hediye Bez Çanta Tişört Kombini