Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi

Ürün Kodu : S-8655
44,90 TL 34,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Yılbaşı Hediyesi 2017 Fotoğraflı Takvim Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 30x40 ölçülerinde
  • 240 gr parlak kağıt
  • 2019 yılı takvimi ile hazırlanmaktadır.

AÇIKLAMA

Eğer evinizde siz ve biricik sevgiliniz için her şeyin özel olmasını istiyorsanız, 2017 özel duvar takviminden yalnızca ikiniz için olan bir tane yaptırabilirsiniz.

Günler, aylar, haftalar ve saatlerin yalnızca ikinize özel olarak geçmesini sağlamak bu takvim sayesinde elinizde olacak. Resmine baktığınızda sadece ikinizin birlikteliğini simgeleyen özel bir takvim evinizin duvarlarını süsleyebilir.

Biricik eşinizi çok seviyor ve onsuz bir an bile geçirmek istemiyor musunuz? O halde vakit kaybetmeden hemen ikiniz için hazırlanacak olan takvimin tasarımına başlayın diyoruz. Bunun için öncelikle birlikte çektirdiğiniz en güzel resmi seçmekle işe başlayabilirsiniz. Aynı zaman da da özelleştir butonundan hem isimlerinizi ve hem de seçtiğiniz resmi girerek Hediye Sepetine yollayabilirsiniz.

Yılbaşı, birlikteliğinizin takviminizi oluşturmak için elbette ki en uygun zaman… Üzerinde yeni yıl ruhunu en güzel temalarıyla yansıtan ve geleneksel noel renklerinden kırmızı – yeşili taşıyan bu takvimi hemen yılbaşı arifesinde yaptırabilir ve ona sürprizli yeni yıl hediyenizi armağan edebilirsiniz.

İddia esiyoruz bu sürprizli takvim şimdiye kadar sevdiceğinizin aldığı en bomba noel hediyesi olacaktır.

En özel hediyeler den seçtiğiniz ve kendi emeğinizle tasarladığınız bu takvim kimsenin evinde olmayıp, sadece sizin yuvanızda olacağından da en sıra dışı armağan niteliği taşıyacaktır.

Sevgili sürprizleri konusunda Hediye Sepetinde her zaman en orijin fikirleri görebilir ve ilişkinizde de aşkınızı bu hediyeler sayesinde  tazeliyebilirsiniz.

Her sene yılbaşında sevgiliniz için seçtiğiniz hediyeler size sıkıcı ve sıradan gelmeye başladıysa doğru yerdesiniz! Sevgiliniz için farklı ve çok özel bir yeni yıl hediyesi olabilecek Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi, en özel anlarınızın şahidi fotoğrafınızla hazırlanınca sıradanlıktan çıkıp anlamlı ve romantik bir hediyeye dönüşecektir. Sizde sevgilinizi şaşırtmak ve onun kalbini bir kez daha kazanmak istiyorsanız Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi'ni Hediye Sepeti'nden hemen satın alamlısınız.