Sevgililer Gününe Özel Müzikli Kar Küresi

Ürün Kodu : S-11510
89,90 TL 74,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Sevgililer Gününe Özel Müzikli Kar Küresi​ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler

- Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.

- Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.

- Özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Sevgililer günü özel müzikli kar küresi en güzel 14 Şubat hediyesi!

14 Şubat sevgililer gününde sevgilinize verebileceğiniz harika bir ürünle karşınızdayız. İçindeki minyatür biblo sevgili figürleriyle, tasarımı, renkleri ve müzik ezgileriyle muhteşem bir görsele sahip olan bu kar küresine sevgiliniz ba – yı - la – cak! Kar küreleri her zaman sevgiliye verilecek hediyeler konusunda en yaratıcı türevlerdendir.

 

Gördüğünüz gibi bu güzel kar küresi de harika bir tasarımdan oluşuyor. Kaide kısmında kalplerle, çiçeklerle süslenmiş harika bir sevgililer günü pastası ve küre kısmındaysa  çiçeklerden oluşan bir kalbi sırtlanmış olan bir çift sevgili yer alıyor.

Dünyanın en güzel kızının ve yakışıklı erkeğinin içinde yer aldığı bu kar küresi aynı sizin ikinize benzemiyor mu sizce de? Kurma düğmesini çevirdiğinizde en güzel müzik ezgilerinin döküldüğü bu harika kar küresi sevdiğinizin kesinlikle gözünü alamadığı sevgililer günü hediyesi olacaktır. 14 Şubat sevgililer günü geldiğinde ve etrafı kırmızı kalpli hediyelikler bastığında sizin farklılığınızı ortaya koyun ve bu müthiş görsele sahip ve romantik ötesi kar küresiyle onu sürprizlere boğun. Değişik sevgililer günü hediyesi 14 Şubat sevgililer gününe özel kar küresi unutulmaz bir hediye olacaktır.

 

Sevdiğiniz bayana akıl dinginliği, ruh dinlentisi yaşatabilecek olan bu özel hediye, onu hayaller ülkesine götürecek ve huzur dolu rüyalara benzer anlar yaşatacaktır. İster yalnızken, ister birlikteyken karşısına geçerek harika müzik ezgileri eşliğinde karların süzülüşünü izleyebileceğiniz harika görsele sahip bu kar küresin ona dilediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz. En stresli anlarda bile kar küresinin karşısına geçerek kendini çok iyi hissedecektir. Bize soracak olursanız bu sayfadan en güzel sevgililer günü hediyesi ni kaptığınız gibi, sevgililer gününe özel bir pasta eşliğinde onun kapısını çaldığınızda dünyanın en zarif erkeği siz olacaksınız.