Seni Seviyorum Mesajlı Babalar Günü Kalem Seti

Ürün Kodu : S-2780
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Seni Seviyorum Mesajlı Babalar Günü Kalem Seti Ölçüsü 17 x 5 cm dir.
 • Kalem kutusu ve kalemler ahşap malzemeden Üretilmiştir.
 • Kalem Seti içerisinde bir adet rolller bir adet tükenmez kalem bulunur.
 • İsim yazılı kalemler 13,5 cm ölçülerindedir.
 • Kalem Seti'nin Özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
 • Seni Seviyorum Mesajlı Babalar Günü Kalem Seti şık kutusunda ve özenle paketlenerek gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Canınızın içi babanıza hayatında almış olacağı en güzel kalem setini armağan etmeye ne dersiniz? Her şeyden önce bu kalem seti sizden geldiği için çok sevineceği gibi, bir de kalem setinin şıklığını gördüğünde extradan sevinecektir.

Babalar bu dünyada en değerli varlıklardan. Onların hakkını ödeyememek bir kenara dursun, her babalar günü ya da babaların doğum günü geldiğinde içinizi kemiren ’babama ne alacağım’ dürtüsü her zaman var olacaktır. Oysaki bu göz dolduran ahşap kalem seti sayesinde ona en güzel hediyeyi vermiş olacaksınız.

Bu ürünün 5 x 17 cm ölçülerinde ahşap çok şık bir kutusu var. İçinde de birbirinden şık 2 adet kalem yer alıyor. Yine ahşap kaplamalı olan bu kalemlerin biri tükenmez ve diğeri de roller kalem formatında. Baba doğum günü hediyesi almak isteyenlere en güzel seçenek olabilecek olan bu kalem setinin babanızı çok sevindireceği konusunda emin olabilirsiniz.

Ahşap kalemin şık kutusu üzerinde babanızın adı ve soyadı hoş bir çerçeve içinde yazılı bulunuyor. Aynı zamanda ona kalbinizden kopan en güzel sevgi sözcüklerini de bu kutunun üzerine işletebilirsiniz. En iyi dileklerinizin ve sizin de adınızın yer alabileceği bu kalem seti çok da şık ahşap kaplamalı kalemlerden oluşuyor. Kalemlerin üzerinde kişiye özel babanızın adı – soyadı işlenmiş bulunuyor. Eğer babanızın doğum günü yakınsa, ve sizde babaya hediye ne alınır diye düşünüyorsanız hemen koşun ve ona bu güzel kalem setini armağan etmek için siparişinizi oluşturun. Bundan sonra babanızın sıradan kalemler kullanarak çalışmasına, bilmece çözmesine, imza atmasına veya yazıp – çizmesine müsaade etmeyin. First class bu kalem setini ona hediye ettiğinizde, babanızın şıklığını ve çalışma masasını tamamlayacak olan en güzel objeyle onu tanıştırmış olacaksınız. Babalar gününde alınabilecek hediyeler nedir diye soracak olursanız, cevabımız bu ahşap kalem seti olacaktır.

Babanızı mutlu etmeye hazır mısınız? Ahşap kutusunda babanıza özel hazırlanan bu set onun yüzünde gülücükler açmasına neden olacak. Üzerinde kendi isminin işlendiğini ve sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi gören babanız bugüne kadar almış olduğu hediyelerin tamamını bir köşeye sizin kalem setini bir köşeye ayıracak.


Ona böyle özel bir hediye vermek ve mutlu olmasını istiyorsanız ahşap kutulu kalem setini ona hemen hediye etmelisiniz.