Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları

Ürün Kodu : S-10499
24,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Mayıs Salı günü kargoya verilecektir.

Seni seviyorum çünkü mesaj kartları, sevdiğinize onun hakkında çok şey söyleyecek…

Eğer sevgilinize aşkınızı bir şair edasında süslü sözcüklerle anlatmak istiyor ama bunu bir türlü beceremiyorsanız üzülmeyin. Zira Hediye Sepeti bunun sizin için en güzel şekilde hazırladı. Aşk, tertemiz bir kalp için her zaman yaşanmaya açık olan bir duygudur. Fakat herkesin dili güzel sözler söylemeye dönmeyebilir. Ya da aşk konusunda herkes yaldızlı sözcükleri bir araya getirebilme yeteneğine, cesaretine sahip olmayabilir. Sevgiliye orjinal hediye fikirleri arasında en farklısından olabilecek olan bu  sürprizli kağıtlar saatler boyu açıp açıp okumasına ve sizi düşünmesine vesile olacaktır.

Hediye Sepeti ise bu gibi durumlar için hazırladığı seni seviyorum çünkü mesaj kartlarıyla sevdiklerinize bir kuş misali hislerinizi taşıyor. Sizin adınıza sevgiliye yollanacak olan bu mesajlı kalpçiklerde neler var neler…

Methiye sözleri,  en janjanlısından aşk sebepleri, sevgilinin fiziki ve manevi en güzel özelliklerinin sıralandığı bu güzel sözlerle dolu kırmızı kalpli kağıtlar onun aklını başından alacaktır. Sevgililer günü geldiğinde kapısının önüne yad a bir buket çiçeğin arasına sıkıştırarak  ona gönderebileceğiniz bu kartlar, en güzel 14 Şubat hediyesi olacaktır.

 

Sevgililer gününde, sevgilinin yaş gününde, en büyük tartışmaların ardından, yeni yılda ya da uzaktaki sevgiliye gönderilebilecek olan bu güzel aşk mesajları, her zaman biricik aşkınızın kalbini okşayacak ve ona merhem olacaktır. Dilerseniz seni seviyorum çünkü mesaj kartlarının ardından seni sevmemin 100 nedeni ni de inceleyebilirsiniz. Sevdiğiniz neden seversin? Bunun için bahaneler uydurmak o kadar kolay ki. Zira gönül sevmiş bir kere. Gönüle hiç hesap sorulur mu? Elbette hayır ama sevgili istiyor. İşte o zaman akan sular durur, çağlayanlar hürmetle yolu açar ve  ağaçlar da saygıyla eğilir önünüzde... Seni seviyorum mesaj kartlarına hemen sahip olabilir ve bu sayede sevgilinizin  kalbini okşayabilirsiniz.

 

Hayatınızdaki belki de en özel insan; sevgiliniz.. O'nu neden sevdiğinizi düşündünüz mü hiç? Oturup düşündüğünüzde belki de yüzlerce sebep bulabilirsiniz. Fakat bunları cümlelere dökmek biraz meşakatli bir iştir. Biz Hediye Sepeti olarak hislerinize tercüman olmak istedik ve Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları'nı tasarladık! Sevgilinize söyleyebileceğiniz en anlamlı kelimeler bu kartlarda cümlelere dönüşüyor ve hayatınızın aşkı olarak gördüğünüz o insanı derinden etkiliyor. Her kelimesi aşk kokan bu cümleleri okuyan sevgilinizin eşsiz duygulara kapılacağından emin olabilirsiniz. Aranızdaki sevginin pekişmesinde de etkili olacak Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları özel günlerde hazırlayacağınız romantik sürprizlere harika bir detay olabilir.

Yıldönümü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerinizde biricik aşkınızı hediyeniz ile şaşırtmak ona tarifsiz mutluluklar yaşatmak istiyorsanız önerimizi dikkate alın deriz! Sitemizden Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları'nın siparişini hemen oluşturun, sevgilinize yapacağınız sürprizlere aşk dolu bir detay katın.

 

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler;

  • Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları 100 adet kırmızı kalpten oluşur.

100 adet seni seviyorum çünkü sözlerinden bazıları şu şekilde;

- Seni seviyorum çünkü, beni en çok sen güldürüyorsun.

- Seni seviyorum çünkü, gözlerinin içinde binlerce yıldız, gecenin karanlığını delip geçiyor.

- Seni seviyorum çünkü, güzelliğin melekleri bile kıskandırıyor.

- Seni seviyorum çünkü, bana bakarken ki gülümseyişini izlemek dünyanın en güzel şeyi.

- Seni seviyorum çünkü, gözlerinin içinde ki binlerce yıldız, gecenin karanlığını delip geçiyor.

- Seni seviyorum çünkü, bu siyah beyaz dünyada tek renk sensin.

- Seni seviyorum çünkü, seni sevmeyi, sana dokunmayı, seni dinlemeyi, sana bakmayı, seni koklamayı ve seni seninle paylaşmayı seviyorum.

Yorum Yaz

EMRAH K.
şiparişi suan verdim yarın gelir mi
işallah görüldüğü bigi çıkar
16.03.2017
Ahmet p.
Yaşadığın memnuniyetten dolayı teşekkür ederim
09.03.2017
Serdar A.
Harika bi sayfa
Gercekten ilk inanmadım ama gercekten güzel hediyeler ile dolu biyer istanbuldan orduya iki günde geldi hediyelerim harika bi yer cok tesekkur ediyorum...
16.02.2017
Mehmet E.
Harika
Bu kartlar sayesinde sevgilim çok mutlu oldu gerçekten çok güzel hazırlamışsınız
18.01.2017
simge t.
Teşekkürler
gerçekten çok teşekkür ederim yardımlarınız için bu mükemmel hediye hem beni hem de sevdiğim adamı çok mutlu etti işinizin hakkını veriyorsunuz.
09.01.2017
GÖKÇE Ç.
Hizli gonderi ve cok hos bir paketleme tesekkurler..
10.12.2016