Seni Çok Seviyorum Mesajlı Hediye Sepeti

Ürün Kodu : S-11003
69,90 TL

5 Saat 13 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Hani bazı zamanlar vardır… İçi yoğun duygularla dolup taşar da kabına sığamaz ya insan, aşk da kimi zaman böylesi depreşmelerle yaşanası bir fırtınadır. Eğer siz de bu fırtınadan nasibinizi yüzsek doz da alanlardansanız, varsın o zaman göz yüzünde en büyük sevgi fırtınaları kopsun ve gök gürültülü, şimşekli aşk sağnağı düşsün üzerinize üzerinize… Kalbinizi yarıp ona içini gösteremeyeceğinize göre, siz de aşkınızı anlatmanın en yüklü ve en kestirme formülünü bulmalısınız.

Hatta hali hazırda ki sevgi yüklü Hediye sepeti tasarımlarından yararlanabilirsiniz. İşte size ağzına kadar ‘seni seviyorum ‘ objeleriyle dolup taşan bir ürün. Sevgiliye 1.ay hediyeleri konusunda arayış içindeyseniz, bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Ürünümüz seni seviyorum kırmızı kalp yastığıyla başlıyor. Bu yastık dünyanın en pembe hayallerinin kurulabileceği yastıklardan biridir. Çünkü üzerinde sevgilinin kokusunu taşıyor. Nakış işlemeli seni seviyorum havlusu ise bundan sonra daha çok yüzünü yıkama sebebi bile olabilir. Sevgiliye yıl dönümü hediyesi açısından da yerinde olabilecek olan bir ürünle karşı karşıyasınız.

 

Yine seni seviyorum baskılı porselen kupası sayesinde, ona gelecekte tüm içeceklerini hazırlayabilir ve sunumunu bizzat ellerinizle yapabilirsiniz. Bu sepette bulunan ‘seni seviyorum’ lu dünyanın en büyük açık çeki ise kalbinizin finansörlüğünü yaptığı aşk bankasından geliyor. Ona sadece dilimizde seni seviyorum demek size yeterli gelmiyor mu? O zaman tüm dillerde söyleyebilirsiniz. Zira bu sepetin içinde bu sözü söylemeye doyamayanlar için 100 dilde seni seviyorum sözcüğü var. Bu sepette yer alan ve dünyanın en tatlı şeyi olan çikolatalarda bile seni seviyorum yazıyor. Kısacası seni seviyorum mesajlı bu ürünü alan şanslı kişi nereye baksa, seni seviyorum sözcükleriyle buluşacak. Böylece sevdiğiniz aşka doyacağı gibi sizin de gönlünüz tatmin olacaktır. Yeni sevgiliye hediye almak isteyenlerde seni çok seviyorum mesajlı hediye sepetinden faydalanabilir.

 

Seni Çok Seviyorum Mesajlı Hediye Sepeti​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet "Seni Seviyorum" yazılı mini kalp yastık
  • 1 adet Seni Seviyorum nakış işlemeli mini havlu (30x30 cm ölçülerinde)
  • 1 adet Seni Çok Seviyorum baskılı porselen kahve kupası
  • 1 adet Aşk Çeki
  • 8 adet Seni Çok Seviyorum baskılı Madlen çikolata
  • 100 dilde Seni Seviyorum mesaj kartları
  • 1 adet Beyaz süsleme Çiçeği
  • 1 adet Kırmızı süsleme Zinciri
  • 1 Adet Kırmızı Tül üzerine Beyaz Kurdela Yapılmış Sepet (14x19 cm ölçülerinde) ile gönderilmektedir.

Yorum Yaz

Halis .
Tek kelimeyle mükemmel ..
Sevgilim çok beğendi , mükemmel bir hediye
29.05.2017
fatih ç.
ÇOK GÜZEL:)
AMA TAVSİYE EDERİM AMA BİRAZ DAHA ÜRÜN EKLENİP BİRAZ DAHA FİYAT ARTTIRILABİLİR AMA YİNEDE ÇOK GÜZEL :)
04.03.2017