Sallanan Kalpler Masa Saati Anneye Hediyelik

Ürün Kodu : S-2886
54,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Sallanan kalpler masa saati tüm içtenliğinizle annenize olan hayranlığınızı ve sevginizi anlatacak…

Annenize olan sevginizi aktarmayı sakın ertelemeyi! Zira zaman su gibi akıp geçiyor ve anneler de her an sevilmeyi ve sevgiye boğulmayı fazlasıyla hak ediyor. Küçüklükten beri her hastalandığımızda sabahlara kadar başımızda nöbet tutan, her düştüğümüzde ve ağladığımızda eşimizden tutup da yaralarımızı saran onlar değil miydi? Keza kalp kırıklıklarımızı da aynı şekilde O halde büyüyüp geliştiğimize göre artık biraz olsun annelerimizi şımartma sırası da bizlerde. En güzel hediyelik eşyalar online mağazası olan Hediye Sepetinde annenize layık olabilecek olan birbirinden güzel birçok ürün bulabilirsiniz.

Anneler günü hediyesi olarak anneniz için hazırlattığınız bu saati gören anneniz hediyesine bayılacak. Bu sallanan kalpler tasarımlı şık saatse bu işi pek güzel becerecek doğrusu. Seni seviyorum sözcükleriyle bezeli olan bu saatin kendisi de akrilik şeffaf formlu cam bir kalpten oluşuyor. Anneye olan sevginin bu kadarı da yetmezmiş gibi kalp formlu bu saatin her yerinde anneye ithafen farklı karakterlerde kalpler sarkıyor. Üzerinde isimlerinizin ve ona en çok söylemek istediğiniz mesajların da yer aldığı bu saat, üzerinde dilediğiniz tarihi de taşıyor olacak. Anneler için doğum günü hediyeleri arayanlarsa bu hoş camdan kalp formlu saati annelerine hoş bir doğum günü hediyesi olarak verebilir. Bu saati gören anneniz yere göğe koyamayacak ve kim bilir evinin en güzel hangi köşesinde sergiley

Annemi çok seviyorum ve bunu günün her saati ona söylemek istiyorum diyorsanız özel mesajınızın yer alacağı küçük kalplerden oluşan bu ödül anneniz için çok şey ifade edecek. Sizin sözlerinizle anlam bulan bu hediye üzerini dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Sizi her özlediğinizde ona olan sözlerinizle mutlu olacak annenizi ödüllendirmenizin vakti geldi.

Sallanan Kalpler Masa Saati Anneye Hediyelik satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Toplam alan ölçüleri 11.5 cm x 12.5 cm'dir.
Parlak akrilik malzemeden yapılmaktadır.
Metalik gömme saat içermektedir.
Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

Yorum Yaz

Ergin .
Çok hoş bir hediye eşim bayıldı. tavsiye ederim.
12.02.2015