Ring For Love El Zili Anahtarlık

Ürün Kodu : 11539

Ring For Love El Zili Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 x 4 cm ölçülerindedir.
  • Çan bölümü ve anahtarlık bölümü çelik tutma sapı sert plastiktir.
  • Kırmızı,Mor,Pembe,Sarı,Yeşil,renkleri bulunmaktardır ve stok durumuna göre bu renklerden biri gönderilir.
  • Ring For Love El Zili Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Ring for love el zili anahtarlık adeta ‘çanlar kimin için çalıyor‘dedirtecek niteliklerde hoş ve sempatik bir armağan…

Gelin bu günlerde aşk adına bir şeyler yapın! Bizi biz yapan, sevdiğimizle yaşadığımızı hissettiren, tek başına kalıp yitip gitmekten kurtaran duygu madem ki aşk, o halde sizlerde küçük hoşluklar yaparak aşkı besleyin diyoruz. A…, bu arada aşkı beslemek ve sevdiğinizi sevindirmek için öyle çok da paralar harcayarak büyük masraflar yapmanıza gerek yok. Tıpkı ring for love el zili gibi harika bir aşk hediyesiyle sevdiğiniz kişiyi heyecanlandırabilir ve duygularını da sürekli aktive edebilirsiniz. Aşk hediyeleri dendiğinde ilk akla gelen madem ki Hediye Sepeti, o halde aşıklara düşen en güzel keyif ise bu hediye karnavalından yararlanmak olacaktır.

İster çiçeği burnunda çiftlerden olun, isterseniz de şarap misali yıllanmış aşıklardan…. Bu güzel aşk zili anahtarlıkla partnerinize hem günlük işlerinde son derece işlevsel olacak olan şahane bir anahtarlık hediyesi, hem de aşk konusunda kışkırtıcı bir hediye verdiğinizden de emin olabilirsiniz. Sevgiliye yapılacak küçük sürprizler aradığınızda bir numaralı alternatif emin olun ki bu tatlı anahtarlıklar olacak!

Kırmızı, yeşil, sarı, pembe ve mor renk tonlarından dilediğinizi seçebileceğiniz bu harika aşk hediyesinin her ‘çling’ lemesinde sizi anımsayacak olan sevgili, bu güzel hediye sayesinde sizi unutmaya fırsat bulamayacak.

Aşk zili ilişkinizin tazelenmesi için bire bir hediyelerden olacağı kadar sevdiğiniz kişiyi manasız anahtarlıklardan da kurtarmış olacak. Onu aşk ile beslemek ve sarmak adına bu güzel hediyeden daha güzelini bulamayabilirsiniz.

Hadi hemen şimdi sevdiğiniz kişinin en sevdiği rengi seçin ve ona bu küçük ama manidarlıkta büyük aşk hediyesinden satın alın diyoruz. Dilerseniz kendinize de bir tane satın alarak harika bir sinerji yaratabilirsiniz aşk adına. Unutmayın!... Aşk konusunda büyük, küçük hediyelik eşyalar ın en  güzeli her zaman Hediye Sepetinde!