Projektör Tasarımlı Dekoratif Çerçeve

Ürün Kodu : S-10485
99,90 TL 89,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Projektör Tasarımlı Dekoratif Çerçeveyi Satın Almadan Önce Bİlmeniz Gerekenler:

  • Projektör Çerçeve 35 cm x 18 cm ölçülerindedir.
  • 2 adet 8.5 cm x 13 cm ölçülerinde fotoğraf bölümü bulunmaktadır.
  • Fotoğraf bölümleri menteşeli oldundan istediğiniz şekli almaktadır.
  • Paslanmaz eskitme yöntemi ile metalden imal edilmiştir.

Yorumlar

sezgin k.
09.12.2016
Güzel
Ürün zamanında elime ulaştı. Görüldüğü gibi herhangi bir sıkıntısı yok.

AÇIKLAMA

Projektör tasarımlı dekoratif  çerçeve sizi ve sevdiklerinizi çok eski zamanlara götürecek olan nostaljik bir hediye!

Annelerimiz babalarımız iyi bilir. Hatta belki şimdi orta yaşlarını yaşayanlarda. Eskiden sinemalardan özellikle de açık hava sinemalarından hatırlayabilirsiniz belki, filmler o zamanlarda projektör makinelerinden beyaz perdeye yansıtılarak oynatılır ve seyirciler tarafından da bu şekilde izlenebilirdi. Gazozların, leblebilerin havalarda uçuştuğu, kahramanların kazandığınızda alkışlandığı, kötülerin galip geldiğindeyse yuhalandıkları sahnelerde her şey çok daha farklı hatta belki de bir az daha iptidai olsa da çok güzeldi. İşte o zamanlardan bu zamana küçük esintiler taşıyarak o rüzgarları bu günlere getirmek istediğinizde size ışık tutacak şahane bir obje bu sayfada yer alıyor. Anneler günün de annenize de armağan edebileceğiniz bu şahane resimlik onun bayılacağı nostaljik hediyelerde olacak. Zira onu taa gençlik yıllarına kadar götürecektir.

Üzerinde eskiyi yansıtan nostaljik bir projektör makinesinin tasvir edildiği bu güzel obje bağlantılı olarak iki adet resimlik şeklinde devam ediyor. Eski objelerden hoşlanan ya da yüzü eskiye dönük yaşayan kişilere verebileceğiniz nostaljik ve sempatik bir resim çerçevesi hediyesi.

Annenize, babanıza hatta belki de büyük annenize, büyük babanıza bile zevkle armağan edebileceğiniz harika bir resimlik karşıdan size bakıyor. Bu güzel objeyle onları gençliklerine kadar götürebilir, en güzel günleri anmalarında tekrar tekrar vesile olabilirsiniz. Anneanneye hediye aradığınız zamanlarda onlara manasız hediyeler vermek yerine bu nostaljik üründen hediye ettiğinizde hem eski günlere yolculuk edecek hem de sevdiklerinin resimlerini her zaman içinde izleyebilecek.

Bu güzel resimlik sıradan resimliklerle kıyaslayacak olursak; çok daha havalı, sempatik ve  sıra dışı olacaktır. Günümüz objelerinden sıkılanlara, hayatında , mekanlarda farklılık arayanlara  en güzel hediyelik niteliğinde özel bir çerçeve.

Bu ilginç ve farklı çerçeveyi evinize almak ya da birbirinize hediye etmek konusunda da illa yaşını başını almış kişiler olmanıza gerek yok. Zira günümüzde teknoloji artıklarından, modernizmin getirdiği duygusuzluktan bunalmış karakterdeki kişiliklerde artık yüzünü retro ve vintage tasarımlara dönmeye başladı. Bu açıdan bakacak olursak sizlerde çekinmeden mekanlarınızda klasik ve nostaljik ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Babalar gününde alınacak hediyeler arıyorsanız dahi biricik babanıza armaanedebileceğiniz harika bir resimlik tam da bu sayfada duruyor.

Eski zamanların sinema gösteriminlerinde kullanılan projektörleri bilirsiniz. Sinema dünyasında filmi yansıtmak için kullanılan bu alet günümüze gelene kadar birçok değişim yaşadı ve kendini geliştirdi. Şimdilerde bu aletin fazlasıyla gelişmiş bir şekilde karşımıza çıktığını görebiliyorsunuz. Eski zamanlarda bıraktığımız projektör günümüzde yaşatılmak adına şık bir çerçeveye uyarlandı ve  Projektör Tasarımlı Dekoratif Çerçeve tasarlandı. Sıradan çerçevelerin aksine oldukça hoş bir görünüm sergileyen bu çerçeve ile sevdiklerinize nostaljik bir hediye verebilirsiniz. İçerisine yerleştireceğiniz güzel bir fotoğrafınızla daha da anlamlı hale gelecek bu çerçeveye sevdiklerinizin bayılacaklarından eminiz. Evlerinin veya çalışma ortamlarının en özel yerinde sergileyecekleri Projektör Tasarımlı Dekoratif Çerçeve'ye her baktıklarında o güzel anlarınıza gidecekler ve sizi daima sevgiyle hatırlayacaklar. Hediyeniz ömürlük olduğundan ilk günkü heyecanı asla ama asla akıllardan çıkmayacak.

Hayatınızdaki özel insanlardan birine hediye edebileceğiniz Projektör Tasarımlı Dekoratif Çerçeve'yi sitemizden satın alın ve içerisine dilediğiniz bir fotoğrafı yerleştirin böylesi özel bir hediye vermenin keyfini çıkarın. Nostaljik ürünlere meraklı biri olarak dilerseniz kendi eviniz için de satın alabilirsiniz.