Pembe Uzay Macerası Baby Shower Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
124.90 TL
Ürün Kodu : 16016

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Set içerisinde 1 adet bebek fotoğraf battaniyesi gönderilmektedir.
  • Bebek battaniyesi 120 cm x 100 cm ölçülerindedir.
  • Bebek battaniyesi yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • Battaniye içerisinde bebeğinizin ayını / haftasını işaretleyebileceğiniz özel ipten yapılmış 2 Adet işaretçi gönderilmektedir.
  • Bebek battanyesini elde yıkamaya ve aşındırıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Pembe Uzay Macerası Baby Shower Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni doğan bebekler her zaman sevgi ve ilgi odağı olurlar. Çünkü onların dünyaya gelişleri başta anne ve babaları olmak üzere tüm yakınları için büyük bir merak kaynağı ve aynı zamanda da eşsiz bir mutluluktur. Bu yüzden yeni bebek hediyeleri de onların doğumlarını kutlamak ve sevimliliklerini ortaya çıkarmak için de önem taşır.

Ancak yeni doğan bebeklere alınacak hediyelerin hem bebeklerin sağlıklarına uygun olması hem de pratik bir şekilde kullanışlı olmasına özen göstermek gerekmektedir. Pembe Uzay Macerası Baby Shower Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi sayesinde gerek kendi bebeğiniz gerekse de yakınlarınızın bebeği için harika bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz.

Bu özel fotoğraf battaniyesi yeni doğmuş bebeklerin gelişim hızlarını en iyi şekilde takip etmek isteyenler için ideal bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Bu sayede bebeklerin büyümeleri kayıt altına alınmakta ve ölümsüz hale gelmektedir. Özel ve renkli tasarımı ile bebeğinizin de çok seveceği battaniye aynı zamanda bebeklerin sağlıkları için de tamamen uygun şekilde üretilmiştir. Herhangi bir sağlık sorunu yaratmaz ve zararlı bileşenler de içermez. Böylece bebeklerin sevimlilikleri artarken aylık ya da haftalık olarak onların gelişimlerini en iyi şekilde görebilirsiniz.