Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti

Ürün Kodu : 10812

Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepetini​ Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet "I love You" yazılı mini Kalp Yastık
  • 1 adet Yılbaşına özel Porselen Kupa
  • 1 adet Kırmızı renkli Süsleme Zinciri
  • 1 adet Kırmızı aranjmanlı Süsleme Çiçeği
  • 2 adet renkli Yılbaşı Top süsü (Stoklara göre renkler değişiklik göstermektedir.)
  • 1 adet Pembe renkli ayıcık Anahtarlık
  • 1 adet Yılbaşına Özel Mini Havlu (30x30 cm ebatlarında)
  • 3 adet mini Kalp Çikolata
  • 1 adet Metal kutuda Yılbaşına özel baskılı Mum
  • Kırmızı Tül üzerine Beyaz Kurdela Yapılmış Yılbaşı Sepeti (20x25 cm ölçülerinde) ile gönderilmektedir.

En güzel yeni yıl dileklerinizi sevgilinize ya da arkadaşınıza iletebileceğiniz o özel hediyelerden biri şimdi Hediye Sepeti’nde. İçi birbirinden güzel hediyeler ile doldurulmuş Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti sevdiklerinize ulaşmayı bekliyor.

En sevdiklerinize bu yılbaşında ne hediye vermeyi planlıyordunuz? Yeni yıl teması ile tasarlanmış şık aksesuarlar mı, kırmızı rengin hakim olduğu peluş hediyelerden biri mi, yoksa geceye renk katacak eğlenceli hediyeler mi? Nasıl ve ne şekilde olacağı tamamen size ve karşınızdaki insanın zevkine kalmış ama biz bunların hepsini bünyesinde barındıran Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti ile sevdiklerinize en güzel yeni yıl hediyesini vermenizi sağlıyoruz. Şık hediye sepeti içerisinde kırmızı tül ile tüllenerek sunulan bu ürün; yeni yıl teması ile hazırlanan bir kupa bardak, pembe pelüş ayıcık, kırmızı kalp şeklindeki peluş, mis kokulu bir mum, mini el havlusu ve yılbaşı süslerinden oluşmakta. Hepsi birbirinden güzel bu hediyeler ile birden fazla hediye verme fırsatını da yakalamış oluyorsunuz. Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti'ni armağan edeceğiniz sevgiliniz ya da arkadaşınız bu sepet içindeki kupa bardağı tüm yıl boyunca keyifle kullanacak çayını kahvesini bu renkli kupa bardaktan yudumlayacaktır. İlk günkü heyecanından asla bir şey kaybetmeyecek bu hediye sepetini arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak tercih edebileceğiniz gibi sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak da değerlendirebilirsiniz. Sitemizin oluşturduğu diğer yılbaşı sepetlerini de kesinlikle incelemelisiniz.

Hayatınızdaki değerli insanlara el yapımı yılbaşı hediyeleri ya da kişiye özel yılbaşı hediyelerinin dışında eğlenceli ve kullanışlı bir yeni yıl hediyesi vermeyi planlıyorsanız tercih listenizin en başına Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti'ni kesinlikle ekleyin. Yeni yıla yakışır bu hediye ile sevdiklerinize doyumsuz mutluluklar yaşatmanın keyfini çıkarın