Özür Dilerim Beni Affet Çikolata Kavanozu

Ürün Kodu : S-10119
49,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

İstemeden de olsa sevgilinizin kalbini kırdığınızda büyük bir pişmanlık yaşıyorsanız ve onun kalbini tekrardan kazanacak herşeyi yapmaya hazırsanız size önereceğimiz bu ürüne bayılacaksınız!

Kurtarıcınız olacak Özür Dilerim Beni Affet Çikolata Kavanozu ile özür dileme işleminizi şirin bir şekilde yapabileceksiniz. Sevgilinizin eşsiz kalbini tekrar  kazanmanızda etkili olacak bu kavanozun içi lezzetli mi lezzetli çakıl çikolatalarla dopdolu. Sevgiliniz bu leziz çikolataları yerken kendinden geçecektir ve onu kırdığınız aklına dahi gelmeyecektir. Özür Dilerim Beni Affet Çikolata Kavanozu'nun kişiye özel tasarımı sevgilinizin kendini özel hissetmesinde de etkili olacaktır. Kavanoz üzerine yazdıracağınız not sevgilinizi bir nebze yumuşatmaya yarayacaktır. Tamamı camdan üretilen kavanozun ön kısmındaki ve kapağındaki üzgün surat baskısı sevgilinizin sizi affetmesinde etkili olacaktır.

Sevgilinize kendinize affettirmek adına hediye edeceğiniz Özür Dilerim Beni Affet Çikolata Kavanozu için acele edin ve bu şirin hediyeni siparişini oluşturun.

 

 

Özür Dilerim Beni Affet Çikolata Kavanozunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

13.5 Cm x 9.5 Cm ölçülerinde.

330 gr renkli çakıl çikolatalar bulunmaktadır.

100 dilde seni seviyorum kartları.

Cam kilitli kovanoz.

Önünde ve kapak kısmında kişiselleştirme alanları.