Özür Dilerim Beni Affet Çikolata Kavanozu

Ürün Kodu : S-10119
59,90 TL 53,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Özür Dilerim Beni Affet Çikolata Kavanozunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 13.5 Cm x 9.5 Cm ölçülerinde.
  • 100 dilde seni seviyorum kartları.
  • Cam kilitli kovanoz.
  • Önünde ve kapak kısmında kişiselleştirme alanları.
  • İçerisinde renkli çakıl çikolatalar bulunmaktadır.

AÇIKLAMA

Özür dilerim beni affet çikolatası aşkınızın en güzel merhemi, kırık kalplerin en özel yara bandı olacak!

Bazen incir çektirdiğini doldurmayacak sebepler, kıskançlık krizleri, yanlış anlaşımalar ya da  farklı sebeplerden doğan pürüzler büyük kavgalara dönüşebilir ilişkilerde. Ama çoğunlukla sevgilinizin yanından ayrıldığınız ya da telefonunuzu kapattığınız anda pişmanlık kurdu gelir ve içten içe sizi kemirmeye başlar. ’Keşke öyle demeseydim, o sözü söylemeyecektim, keşke böyle olmasaydı’ gibi sözcükler kafanızın içinde dolaşmaya başlar. Ama endişelenmeyin sevgiliniz ne kadar telefonunuzu açmıyorsa da, mesajlarınıza cevap vermiyorsa da bu tatlı çikolata kavanozuna dayanamayacak ve sizi affedecek. Çikolatalı hediyeler konusunda Hediye Sepeti’ne her zaman güvenebilirsiniz.

 

Özür çikolata hediyesi ni ona sıcağı sıcağına gönderin ve affedilme şansınızı yükseltin!

Bu güzel çikolata kavanozunda ağlayan bir surat var ki, sizin pişmanlığınızı en güzel şekilde ifade ediyor olacak. Hemen bu etiket kısmında da ona kendinizi affettirecek olan mısraları yazdırabileceksiniz. Unutmayın ona kendinizi affettirmek için en etkili sözleri buraya yazdırmalısınız ki, sevgilinizin kırık kalbi eskisi gibi sizi kabullenebilsin. Bu açıdan not kısmına yazılacak olan mesajı çok etkili seçmenizi ve en içten sözleri söylemenizi öneririz. Ve ardından sevdiğiniz bayan bu çikolata kavanozunu açtığında birbirinden lezzetli çakıl çikolatalarla karşılaşacaktır.

Öte yandan özür paketinizin içinden çıkacak olan 100 dilde seni seviyorum kartları da bu özür hediyesinin en büyük destekçilerinden olacak. Sevdiğiniz bayan için özenle kesilmiş kırmızı kalp formundaki bu kartlar dünya dillerinde 100 lerce kez onu sevdiğinizi söyleyecek ona. Hediyenizi yollayın ve telefonunuzun çalmasını bekleyin ya da dayanamazsanız  yine siz arayın. Hediyeler dünyası Hediye Sepeti kırık kalpler için de  en güzel hediyeleri tasarlamayı ihmal etmedi.

 

İstemeden de olsa sevgilinizin kalbini kırdığınızda büyük bir pişmanlık yaşıyorsanız ve onun kalbini tekrardan kazanacak herşeyi yapmaya hazırsanız size önereceğimiz bu ürüne bayılacaksınız!

Kurtarıcınız olacak Özür Dilerim Beni Affet Çikolata Kavanozu ile özür dileme işleminizi şirin bir şekilde yapabileceksiniz. Sevgilinizin eşsiz kalbini tekrar  kazanmanızda etkili olacak bu kavanozun içi lezzetli mi lezzetli çakıl çikolatalarla dopdolu. Sevgiliniz bu leziz çikolataları yerken kendinden geçecektir ve onu kırdığınız aklına dahi gelmeyecektir. Özür Dilerim Beni Affet Çikolata Kavanozu'nun kişiye özel tasarımı sevgilinizin kendini özel hissetmesinde de etkili olacaktır. Kavanoz üzerine yazdıracağınız not sevgilinizi bir nebze yumuşatmaya yarayacaktır. Tamamı camdan üretilen kavanozun ön kısmındaki ve kapağındaki üzgün surat baskısı sevgilinizin sizi affetmesinde etkili olacaktır.

Sevgilinize kendinize affettirmek adına hediye edeceğiniz Özür Dilerim Beni Affet Çikolata Kavanozu için acele edin ve bu şirin hediyeni siparişini oluşturun.