Osmanlı Devlet Armalı Gümüş Kol Düğmesi

Ürün Kodu : S-8049
139,90 TL 119,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Osmanlı Devlet Armalı Gümüş Kol Düğmesi Özellikleri:

Yorumlar

MİNE K.
19.02.2016
Çok şık bir ürün kesinlikle tavsiye ediyoruz.

AÇIKLAMA

Osmanlı devleti armalı kol düğmeleri her zaman göz alıcı bir giyim tarzını tercih eden eşinizin kollarına çok yakışacak!

Osmanlı İmparatorluğu dünya var oldu olalı tarihe adını altın harflerle kazımış, akıllarda- hafızalarda gücü ve büyüklüğüyle yer etmiş en büyük imparatorluklardan olmasının yanı sıra, atalarımız ve ceddimiz.

İşte şimdiyse bu ulu devletin özel arması Hediye Sepeti'nde yer alan en özel objeleri süslüyor. Bu sayfada gördüğünüz göz alıcı kol düğmeleriyle sevdiğiniz adamın kollarını bu muhteşem armalı düğmelerle süsleyebilirsiniz isterseniz. Erkek sevgiliye hediyeler konusunda Hediye Sepeti’nin tarz ve stil sahibi giyim ve aksesuar objelerine  güvenebilirsiniz.

 

Tarz konusunda kendine güvenen ve giyimine ihtimam gösteren erkeklere gururla hediye edebileceğiniz Osmanlı armalı bu kol düğmeleri sevdiğiniz adamın kollarına en özel ışıltılar taşıyacaktır. Dilerseniz onun kollarına bu özel ışıltıları katarken, kol düğmesi koleksiyonunun içine en özel parçayı da katabilirsiniz. Aylı – hillalli Osmanlı sancağını ve Kuran -ı Kerimden, adalet terazisine, hilafet kaftanına kadar birçok Osmanlı değerini üzerinde taşıyan Osmanlının simgesi bu özel tuğrayı kolunda taşımaktan büyük bir zevk alacaktır sevdiğiniz erkek. Kol düğmesi modelleri arasından seçtiğiniz Osmanlı tuğralı bu kol düğmesini gören tüm erkekler kesinlikle bu tasarıma bayılacak.

 

Gold tonlarında çerçevelenmiş siyah fonlu bu arma gümüş tonlarında da Osmanlının tüm değerlerini üzerinde taşıyan en bilindik sembollerle tasarlanmış. En özel günlerde, önemli toplantılarda, en şık kıyafetler eşliğinde eşinizin, erkek arkadaşınızın ya da babanızın kollarında arz-ı endam edebilecek olan bu düğmeler sevdikleriniz için siparişlerinizi bekliyor. Kocaya hediye aradığınız yıl başı, evlilik yıldönümü ya da terfi dönemi gibi zamanlarda kesinlikle bu güzel objeden yararlanabilirsiniz.

Osmanlı Devleti'nin sembolü haline gelen devlet arması ile şekil alan 925 ayar gümüş kol düğmesi babalar günü hediyenizin en şık hallerinden olacaktır. Görüntüsü ile babanızın her ortamda ve her kıyafetiyle kullanabileceği gümüş kol düğmesi erkeğe hediye edilecek en özel hediyelerden biridir. Kol düğmeleri her erkeğin sahip olması gereken özel aksesuarlardandır. Sıradan bir gömleği bir anda şık bir hale getirebileceği gibi dışarıdan bakıldığında stil sahibi olduğunuz herkes tarafından görülebilecektir. Babanızın şık tarzına bir dokunuşta sizden olsun isterseniz Osmanlı Devlet armalı gümüş kol düğmesine hemen sahip olun.