Öğretmenlere Hediye Dijital Göstergeli Powerbank 8000 mAh

Ürün Kodu : S-11597
139,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Öğretmenlere Hediye Dijital Göstergeli Powerbank 8000 mAh Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

  • Powerbank ölçüleri: en 7cm boy 12cm
  • Powerbank malzeme: Beyaz renkli, şık dokulu sert plastik
  • Harici Şarj cihazı dijital göstergelidir ve şarj durumunu %lik olarak verir.
  • Powerbank kapasite:8000 mAh (%100 dolu durumda tahmini olarak ortalama 2-3 telefon şarj eder)
  • Ürünlerimiz ücretsiz olarak kişiye özel baskısı yapılır ve şık hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Öğretmenlere hediye digital göstergeli powerbank 8000 mah öğretmenler gününde biricik eğitmeninize verebileceğiniz en  yaratıcı hediye olacaktır.

Günümüzde hemen hemen cep telefonu kullanmayan kişi yok gibi. Bu durumda tüm gün elimizde bilgi kaynağı, iletişim, sosyal paylaşım alanları gibi onlarca konuda kullanabildiğimiz akıllı telefonlarımız en çok yararlandığımı cihazlardan olmakta.

İş adamından, ev hanımına, esnaftan, plaza çalışanına, doktordan, mühendislere kadar her statüden insanın ortak kullanım cihazlarından olan akıllı cep telefonları elbette eğitimcileri ve akademisyenlerin de hayatını kolaylaştıran cihazlardandır.

Hal böyle olunca öğretmenlerinizin de son derece işlevsel şekilde kullanabilecekleri harika bir powerbank tasarladık ve sizlere sözünü etmek istiyoruz. Öğretmene hediyeler aradığınızda yararlanabileceğiniz bu son derece işlevsel olan ürünle eğitimcilerinizin gönlünü alabilirsiniz.

 

Öğretmenler için özel olarak tasarlanan dijital göstergeli powerbank 8000 mah gücündeki şarj cihazı tüm gün saatlerce okulda eğitim veren öğretmenlerinizin dersler esnasında ya da özel hayatında şarjsız kalmasına engel olacaktır.

Özel sert plastikten oluşan yüzeyinin üzerine öğretmenleri en güzel şekilde betimleyecek olan zarif tüyden bir kalemin baskılandığı bu powerbankın kapak kısmına öğretmenlerinizin ismini de yazdırabileceksiniz üstelik. Böylelikle de öğretmenleriniz için exclusive bir hediye çıkacaktır ortaya. Eğitimcilerinize ya da öğretmen tanıdıklarınıza yılbaşı na özel bir hediye almak istediğinizde kesinlikle yararlanabileceğiniz bir ürünle karşı karşıyasınız.

 

Eğitimcileriniz, akademisyenler bu sayfada gördüğünüz 8000 mah gücündeki bu şarj cihazı sayesinde şarjsız kalmadan tüm gün telefonlarından faydalanabileceği gibi, iletişim kopukluğu da yaşamayacaktır.

7 x 12 cm ebatlarında olan bu cihaz beyaz, şık ve zarif rengiyle her türlü eşya ve kıyafete uygun niteliklerde tasarlanmıştır. Öte yandan üzerinde bulunan göstergesi sayesinde içinde ne kadar şarj gücü bulunduğunu da gözlemleyebilirsiniz. Öğretmenler gününde, öğretmeninizin yaş gününde ya da yeni yıl döneminde bu güzel hediyeyi eğitimcilerinize dilediğiniz şekilde armağan edebilirsiniz. Öğretmene hediye seçeneklerinin en güzeli her zaman Hediye Sepetinde!