Öğretmenler Günü Hediyesi Teşekkürler Öğretmenim Kitabı

Ürün Kodu : S-8551
34,90 TL 29,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo BedavaÖğretmen Günü Hediyesi Teşekkürler Kitabı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 16x12 cm,
  • 140gr 1. hamur kağıt
  • 64 sayfa

Yorumlar

Yasemin Y.
24.11.2016
Ba-yıl-dık...
Oğlum da öğretmeni de ve gören herkes de bayıldı gerçekten. Ufak dokunuşlarla muhteşem bir albüm haline geldi. Unutulmayacak bir hediye oldu. Aldığım tepkiler muhteşemdi. Farklı olduğunuz için teşekkürler Hediye Sepeti...
Neşe t.
18.11.2016
Kaliteli
Ürünü teslim aldım.Göstermiş olduğunuz hassasiyetiniz için teşekkür ederim.Hızlı ve güvenilir bir firma herkese tavsiye ederim.Kitabı da çok beğendim.Anlamlı ve farklı bir hediye olcak kızımın öğretmeni için:)
YASEMİN Y.
31.10.2016
Çok beğendim.
Siparişim ertesi gün ulaştı. Eminim oğlum da öğretmeni de çok beğenecekler. Tam resimde gösterildiği gibi . 13x17 cm ebatında. mesajların karşılarındaki sayfalara birlikte çekilmiş fotoğraflarını ve kendi elleri ile yapılmış resimlerini yapıştırmayı düşünüyorum. Farklı bir hediye olacak. Teşekkürler Hediye sepeti.

AÇIKLAMA

Bir ailenin çocuk sahibi olduktan sonra ki telaşı onun geleceği ile ilgili kaygılarıdır. Okul çağına gelene kadar düzgün bir evlat yetiştirebilmek için elinden geleni yapan ebeveynler okula başladıkları anda çocuklarını öğretmenlerine emanet ederler. Baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün çizdiği yolda ilerleyen saygı duyduğumuz öğretmenlerimiz geleceğimizi emanet ettiğimiz öğrencilerimizi doğru bir kişilikle, en doğru bilgiler ile eğitim ve öğretimlerine katkıda bulunurlar. Öğrencileri için elinden gelen herşeyi yapan biricik öğretmenlerimize teşekkür etmek için belki de binlerce nedenimiz vardır. Yaklaşan 24 Kasım öğretmenler günü ona borç bildiğiniz teşekkürlerinizi en iyi şekilde ifade etmek için harika bir gün! Tam da bu noktada yanınızda olan ve birbirinden özel öğretmenler günü hediyelerini sizlere sunan Hediye Sepeti, 24 Kasım Öğretmenler Günü için erkek öğretmene hediye ya da bayan öğretmene hediye olarak tercih edebileceğiniz Öğretmenler Günü Hediyesi Teşekkürler Öğretmenim Kitabı'nı sizlere sunuyor.

Öğretmenler Günü Hediyesi Teşekkürler Öğretmenim Kitabı içerisinde öğretmeninize neden teşekkür ettiğinizi anlatacak sayfalar dolusu güzel sözlerle donatılmış. Nitekim öğretmeninizi mutlu edecek en değerli hediyeler sizden duymuş olduğu güzel sözlerdir. Onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatacak Öğretmenler Günü Hediyesi Teşekkürler Öğretmenim Kitabı'nı en değerli hediyelerinden biri olarak satın alabilirsiniz. Kitap içerisine öğretmenler günü mesajları arasından birini ya da birkaçını yazabilir, öğretmeninzin o özel gününde duygu selinde sürüklenmesine sebep olabilirsiniz. Her daim akıllarda kalacak ve asla kalıcılığını yitirmeyecek bu kitap ile siz de her zaman öğretmeninizin aklında olacaksınız, mezun olup gitseniz dahi onun aklına kazınmış bir şekilde yer edineceksiniz. Öğretmenler Günü Hediyesi Teşekkürler Öğretmenim Kitabı'na ek olarak birde el yapımı öğretmenler günü hediyesi oluşturabilir, hazırladığınız hediyeler ile 24 Kasım'ın anlamına anlam katabilirsiniz.

Hediye Sepeti'nin sizlere sunduğu Öğretmenler Günü Hediyesi Teşekkürler Öğretmenim Kitabı'nı biricik öğretmeniniz için satın almak ve diğer öğretmenler günü sürprizlerini incelemek istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda far. Çünkü 24 Kasım'a çok az bir zaman kaldı!