Öğretmeninize Özel Bambu Kalem Seti

Ürün Kodu : S-2778
59,90 TL

Değer verdiğiniz öğretmeniniz için anlamlı bir hediye vermeniz için oldukça hoş bir seçenek olabilecek bu kalemi sizlere sunuyoruz; Öğretmeninize Özel Bambu Kalem Seti.

Bambu ahşaptan yapılan 2'li kalem seti çok sevdiğiniz öğretmeniniz için kullanışlı bir hediye olacak. Bayan ya da erkek öğretmene hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bambu kalem kalitesiyle ve kişiselleştirilen tasarımıyla göz dolduracak. Öğretmenler günü hediyesi ne alınır diye günlerdir düşünüyor fakat ne alacağınıza karar veremiyorsanız daha fazla zaman harcamayın, sitemizin değerli öğretmenlerimize özel olarak hazırladığı bir tasarım olan bu şık ahşap kalemi o çok sevdiğiniz öğretmeniniz için hazırlatın. Üzerine yazılan isim ve soyisim, kutusu üzerine lazer kazıma tekniği ile işlenen sevgi dolu öğretmenler günü mesajınız ile sıradanlıktan çıkarılan bu set el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değeri taşıyacaktır. En az onun kadar özenli ve anlamlı olabilecek Öğretmeninize Özel Bambu Kalem Seti'ne 24 kasım öğretmenler günü şiirleri arasından birini seçip eklediğiniz vakit bu hem hediyenizin değerini arttıracaktır, hem de öğretmeninize duygu dolu anlar yaşatacaktır. 

Üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz ahşap kutu içerisinde sizlere sunulan Öğretmeninize Özel Bambu Kalem'i üzerine işleteceğiniz isim ve soyisim ile özelleştirmek istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutun ve Hediye Sepeti.com'dan siparişinizi hemen oluşturun. Ona sizi sürekli hatırlatacak aynı zamanda çok seveceği ve kullanacağı bir hediye vermek istiyorsanız bambu kalem seti öğretmenler günü sürprizleri arasından en güzeli olacak.


Öğretmeninize Özel Bambu Kalem Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
• Kutu 5x17 cm'dir.
• Set ahşap kutu ve ahşam kaplama kalemlerden oluşmaktadır.
• Kalemler mavi tükenmez ve dolma kalemdir.

Yorum Yaz

Dilek Ö.
Çok güzel bir alışverişti teşekkür ediyorum sipariş verdiğim günün ertesi ürün elindeydi , muhteşem bir ürün tekrar teşekkürler.
30.01.2015
Büşra Ş.
ürün elime ulaştı çok beğendim
12.01.2015
Büşra Ş.
Çok güzel ve anlamlı resimde göründüğü gibi..
12.01.2015
büsra ö.
cok güzel bir urun cok beğendim.
21.11.2014
CAN K.
Çok şık bir hediye.
19.11.2014