Öğretmene Hediye Seti

Ürün Kodu : S-3134
54,90 TL

Değerli öğretmeninize çok sevildiğini hissettirebileceğiniz bir öğretmenler günü hediyesi sayılabilecek muazzam bir set ile karşınızdayız; Öğretmene Hediye Seti.

İster bayan öğretmene hediye olarak isterseniz de erkek öğretmene hediye olarak satın alabileceğiniz bu set birbirinden güzel ürünlerden oluşmakta. Öğretmene alınacak hediye olarak doğru bir seçim olabilecek Öğretmene Hediye Seti bir kartvizitlik, bir anahtarlık ve bir de tükenmez kalemden oluşuyor. Hepsi birbirinden şık ve zarif bu aksesuarlar çok sevdiğiniz öğretmeninize özel olacak şekilde kişiselleştiriliyor. Kalem kartvizitlik ve anahtarlık üzerine sevgili öğretmeninizin isim ve soyisimi, 24 kasım öğretmenler gününün tarihi işlenirken kartvizitlik üzerine ek olarak sevgi dolu öğretmenler günü mesajınız kazınıyor. Bu işlem lazer kazıma tekniği ile yapıldğından üzerindeki özelleştirmelerde asla silinme olmuyor. Çok sevdiğiniz öğretmeniniz için hazırlayabileceğiniz bir el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değerde sayılabilecek Öğretmene Hediye Seti anlamı ve kişiye özel tasarımı itibariyle hep sevgiyle kullanılacak ve her kullanıldığında değerli öğretmeninizin sizi sevgiyle anmasına sebep olacak. Bu denli güzel bir şekilde hatırlanmak istersiniz öyle değil mi? O halde daha ne bekliyorsunuz? En sevdiğiniz öğretmeninize en güzel öğretmenler günü sürprizleri eşliğinde verebileceğiniz Öğretmene Hediye Seti'ni Hediye Sepeti'nden hazırlatın, ölümsüz bir hediye ile güne anlam katın.

Özenle hazırlanıp en güzel biçimde paketlenen hediye içine 24 kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini seçip eklemeyi unutmayın! Hediyenizin anlamını ve değerini ikiye katlayacak bu detay ile öğretmenler gününü layığıyla kutlamanın keyfini yaşayın!


Öğretmene Hediye Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Set içinde birer adet kartvizitlik, kalem, anahtarlık vardır
  • Kendi orijinal kutusu ile gönderilir.

Yorum Yaz

Nagihan .
Ürünler gerçekten güzel ve kaliteli.kalitenizden ve hızlı teslimatınızdan dolayı teşekkür ediyorum.
16.04.2015
Bilal .
Güzel bi ürün tavsiye ederim
21.11.2014