Öğretmene Hediye Ahşap Çerçeve

Ürün Kodu : S-2856
44,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Sizleri aileniz kadar önemseyen ve her zaman başarılı bireyler haline gelerek doğru işler yapmanızı dileyen, küçüklüğünüzü birlikte geçirdiğiniz, hayatınızda kendisine önemli bir yer edinen öğretmenler, emeklerinin karşılığı asla verilemeyecek yüce gönüllü insanlardır. Eğitim hayatına başladığınızda en güzel şekilde yaşamınıza nüfuz eden ve size aşıladığı birçok güzel davranış ve duyguyla her zaman hatrınızda kalan biricik öğretmeninizi Öğretmenler Günü'nde mutlu etmek istemez misiniz?

Öğretmen Günü onlar için akılda kalıcı bir şekilde geçsin ve sizin için ne kadar önemli olduklarını hissetsinler istiyorsanız onunla geçirdiğiniz güzel anları yansıtacak bir fotoğrafı yerleştirdiğiniz bu ahşap çerçeve harika bir hediye olacaktır. Öğretmenler Günü'nde öğretmeninize sizin için yaptığı fedakarlıklardan dolayı teşekkürlerinizi sunmak ve ne denli saygıdeğer bir insan olduğunu anımsamasını sağlamak için böyle küçük ama etkili bir sürpriz yapma fikrini değerlendirebilirsiniz. Öğretmeniniz için son derece anlamlı olacak bu hediyelik çerçeve evinde veya ofisinde severek kullanacağı dekoruna renk katabileceği akılda kalıcı bir hediye olacaktır.

Hem erkek hem de bayan öğretmene hediye olarak sunabileceğiniz ahşap hediyelik çerçeve üzerine öğretmeninizin adını soyadını yazdırabilirsiniz. Böylelikle hediye son derece ilginç ve farklı bir hale dönüşerek öğretmeninize özel oluşuyla kendisini çok değerli hissettirecek! Kişiye özel hediyeler ile öğretmeninize gösterdiğiniz sevginin ne kadar derin olduğunu hissettirebilir, böylesine anlamlı bir hediye ile ona minnetlerinizi sunabilirsiniz...

Size her zaman doğru yolu göstermeyi hayatındaki yegane amaç edinen ve bu işi gönlünden geçen en güzel duygular eşliğinde icra eden değerli öğretmenleriniz için satın alabileceğiniz kişiye özel ahşap çerçeve uzun yıllar akıllardan çıkmayacak bir Öğretmenler Günü hediyesi olacaktır!

Öğretmene Hediye Ahşap Çerçeve Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Masif ahşap malzemeden yapılmaktadır.
  • 23x28 cm çerçeve boyutu olup 15x21 cm resim alanıdır.