Mustafa Kemal Atatürk Tasarımlı 40x30 Mousepad

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 16206

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Mousepad 40 x 30 cm ölçülerinde.
  • Kişiye özel tasarım çıkmayan kaliteli süblümasyon baskı ile hazırlanmaktadır.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Mustafa Kemal Atatürk Tasarımlı 40x30 Mousepad özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinize anlamlı ve özel bir hediye vermek için Mustafa Kemal Atatürk Tasarımlı 40x30 Mousepad tercih edebilirsiniz. Bu özel tasarıma sahip olan hediye ofis yaşamında sevdiklerinizin işlerinin kolaylaşmasını sağlarken aynı zamanda görünümü ile birlikte de kendilerini daha ayrıcalıklı hissetmelerine neden olacaktır.

Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün özel tasarımını taşıyan hediye bu sayede Atatürk’ün izinden giden yakınlarınız için de anlamlı bir hediye değeri taşıyacaktır. Bunun yanında işlevsel özellikleri sayesinde de dikkat çeken ürün bilgisayar faresini çok daha rahat, ergonomik ve pratik bir şekilde hareket ettirme olanağı yaratıyor.

Farenin zemin üzerinde daha rahat kaymasını sağlayan ve optik algılayıcılarının da daha istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlayan bu özel hediye işlevsel özellikleri ve anlamlı tasarımı ile birlikte sevdiklerinizin şimdiye kadar aldıkları en güzel ofis aksesuar hediyesi oluyor. Yüksek baskılı tasarımı sayesinde de uzun ömürlü bir kullanım imkânı yaratan hediye sevdiklerinize özel bir hediye verme ihtiyacınıza en iyi şekilde yanıt vererek onları çok mutlu edecek.