Logo Baskılı Sekreterlik

Ürün Kodu : S-3214
34,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ahşap altlık 32 cm x 24 cm boyutundadır.
  • Metal kağıt mandalı bulunmaktadır.
  • Renkli baskıya uygundur.
  • Logo Baskılı Sekreterlik özenle hediye paket yapılarak gönderilmektediir.

Yorumlar

02.10.2014
çok beğendim

AÇIKLAMA

Logo baskılı sekreterlik, müşterilere en güzel eşantiyon olacak!

Yıl içinde belirli periyodlarla müşterilerinizi küçük eşantiyonlarla sevindiren işletmelerdenseniz, o zaman logolu bu şık sekreterlikle işlerini kolaylaştırabilirsiniz. Sekreterlikler tüm ofis çalışanları için hayat kurtaran niteliklerde unsurlardandır. Ayak üstü almanız gereken notlar, yazmanız gereken bilgiler,  biriktirdiğiniz dosya kağıtlarınızı ya da yedek A4 lerinizi hep bu sekreterlik içine intizamlı bir şekilde saklayabilirsiniz zira. Hediye seçenekleri arasından dağıtacağınız logo baskılı sekreterlik sizin için iyi bir reklam kampanyası başlatacaktır.

 

İşte,  müşteri firma çalışanları içinde aynı durum geçerlidir. Bu yüzden de logo bastırarak onlara dağıttığınız ve armağan ettiğiniz promosyon niteliğindeki bu eşantiyonlar, hem çok şık bir şekilde reklamınızı yapacaktır ve aynı zamanda da müşterilerinizin çok işine yarayacaktır.

Yine bunun dışında zaman zaman altınızda çalıştırdığınız kişileri sevindirmek, motivasyonlarını arttırmak adına gönüllerini amanız çok yerinde adımlardandır. Onlara logolu bu sekreterliklerden birer tane yaptırarak dağıttığınızda hepsinin işlemlerini kolaylaştırdığınız gibi, onlara işlem hızı da kazandırmış olacaksınız. Büro aksesuarları arasından logo baskılı sekreterliğin olmadığı bir ofis düşünemiyoruz doğrusu…

 

32 x 24 cm ebatlarında olan bu şık sekreterlik fiyat konusunda da uygun olacağından dilediğiniz kadar sipariş etseniz de bütçenize zarar vermeyecektir. Üstelik de potansiyel müşteri kazanımında size yardımcı olacak, üzerinde ki şirket logosu sayesinde bilinirliğinizin ve tanınırlığınızın artmasını sağlayacaktır.

Aynı zaman da  logolu bu sekreterlik en güzel yılbaşı hediyesi eşantiyonlarından da olabilir.

 

Firmanızın özel bir gününde müşterilerinize hoş birer hediye vermesi gerekiyor ise bunun için çalışan herkesin ihtiyacı olacak şık bir sekreterlik seçebilirsiniz. Üzerine logonuzu bastırabileceğiniz isme özel sekreterlik ahşap görünümü ile doğal bir seçim sunarken isme özel olması sebebiyle yerinde bir seçim olacaktır.

Kişiye özel olarak seçilecek hediyeler hediye sahibini özel kılarken hediye veren kişi için ne kadar özel olduğunu hissettirir. Sizde kişiye özel bir hediye seçerek ne kadar doğru karar verdiğinizi göreceksiniz.