KOÇ Burcuna Hediye Kupa Bardak

Ürün Kodu : 3159

Hareketli ve enerjik koç burcu arkadaşınıza onun kadar enerjik ve neşeli bir hediye vermek istiyorsanız KOÇ Burcuna Hediye Kupa Bardak tam aradığınız şey!!

Bu burçta doğanlar çok pratiktirler. Olaylar karşısında coşkularını gizleyemezler. Yaşam yolunda canlılıklarını ve atılganlıklarını yitirmeden heyecanla ilerlerler. Merak ettikleri konularda olabildiğince yaratıcılardır. Amaçları doğrultusunda ilerlerken, kendilerini eylemleri ile kanıtlamak isterler. Eğer Koç'lar girişimde bulunacakları zaman izleyecekleri rotayı ayrıntıları ile planlarsa, enerjik yapılarının da yardımı ile daha da üretken olabilirler. Pratik yaşamayı seven bu burcun üyelerine özel tasarlanan kahve kupası hediye sahibini çok mutlu edecek özel bir hediye seçimi olacaktır. Çünkü hem isimlerine özel hazırlanıyor hem de burçlarına. Ve aynı zamanda çay/kahve zeklerine de hitab edecek bu kupa ile içeceklerini yudumlamak ekstra bir keyifli olacak diyebiliriz.

Koç burcu arkadaşa ne hediye alınır? sorusuna en güzel cevap olabilecek KOÇ Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı sevgili arkadaşınızın ismi ile hazırlatmak isterseniz hemen sitemizden siparişinizi tamamlayın, bu keyifli hediye ile onu mutlu edin!

 

KOÇ Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.