Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-11901
129,90 TL 116,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe​ Özellikleri

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 15, boy : 15, yükseklik : 6 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

AÇIKLAMA

Kız arkadaşa hediye şirin minyatür bahçe ile ona masallara layık bir hediye alternatifi…

Kız arkadaşınıza bu yaş gününde ne almayı düşünüyorsunuz? Parfüm? ... Yoksa fular mı?   Belki de bir takı seti… Kim bilir bu hediyeleri ona kaçıncı defadır almak zorunda kalıyorsunuz. Eğer siz de sıkıldıysanız ve bir ömrünüzü onun için seve seve feda edebileceğiniz kız arkadaşınıza ayaklarını yerden kesecek bir çiçek armağan edebilirsiniz. Yaş gününde Sevgiliye pasta eşliğinde bu  çiçeği  armağan ettiğinizde bir anda onun beyaz atlı prensi olabilirsiniz.

 

Boncuk renginde deniz mavisi iç açıcı seramik saksısında rüya gibi bir minyatür bahçe. Ancak Sindirella, Külkedisi, Pamuk prenses 7 cüceler masallarında görebileceğiniz bu masalsı tatta ki minyatür bahçeyi gördüğünden gözleri büyüyecek ve sevincinden bir çığlık atacak kesinlikle.

Şirinliğiyle diğer kızlara parmak ısırtacak olan bu güzel bahçeyle ona; mantar formunda bir ev, müstakil bir bahçe, çakıllar, uğur böcekleri, çimen sürgülerini, sukulent bahçeleri sunabileceksiniz. Romantik sözler sevgiliye eşliğinde her hangi bir günde ona  sunabileceğiniz bu aşk bahçesiyle hayallerinizi kurmak için  en güzel ortama sahip olabileceksiniz.

 

Neşe dolu bu bahçe onun için aşkın en güzel anlatımının sunulduğu bir görsele dönüşecektir. Her baktığında içini açacak olan bu bahçeyi evinin hangi bölümüne koyacağınız şaşıracaktır. Hatta dilerse ofis masasının üzerine ya da camların pervazına bile koyduğunda pozitif enerjiyle dolmak için harika bir bahane olacaktır akından ona sunulan bu çiçek bahçesi. Umulmadık hediye diye ben buna derim dedirtecek olan bu şirin aşk bahçesi her ikinizin de en güzel hayallerini süsleyecek mekanınız olabilir. Dilerseniz 14 Şubatta Uzaktaki sevgiliye sevgililer günü mesajı eşliğinde de gönderebilmeniz adına mükemmel bir hediye fikri.