Kişiye Özel Satranç Seti Doğum Günü Hediyesi

Ürün Kodu : S-3042
209,90 TL 189,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Satranç Seti Doğum Günü Hediyesi Özellikleri:

  • Masif ahşaptan üretilmiştir.
  • Satranç taşları ahşaptır.
  • 39,5 cm x 39,5 cm

Yorumlar

AÇELYA K.
14.09.2015
siparişim tam istediğim gibi ve hızlı bir şekilde geldi.teşekkürler:)
20.08.2014
Ürün çooook güzel ;))
ÜRÜN G.
14.08.2014

AÇIKLAMA

Kişiye özel satranç seti doğum günü hediyesi sevdiklerinize verebileceğiniz mutluluk hediyesi!

Bu güzel hediye de hem isme özel esintiler, hem de dünyanın en zihin uyarıcı hediyesi bir arada! Bazı zamanlar vardır büyüklerinize, tanıdıklarınıza ya da arkadaşlarınıza şöyle oturaklı bir hediye arayışına çıktığınız olur. İşte bu isme özel satranç hediyesinde de bu gibi elit bir armağan havası bulacaksınız. En güzel doğum günü sürprizleri arasında yer alabilecek olan bu satranç hediyesiyle sevdiklerinize iç açıcı ve aynı zamanda değerli bir hediye sunmuş olacaksınız.

 

Masif ahşaptan üretilen bu klas satranç seti sevdiklerinize hayli prestijli bir hediye olacaktır. Hakiki masif ahşaptan oluşuyor olması armağanınıza özel bir doku kattığı gibi, üzerinde bulunan özelleştirme armaları ise bu güzel hediyeyi başka bir boyuta taşıyor. Hafızayı, zekayı yükselten nitelikleri olan ve bu gibi konularda dünyaca kabul görmüş o satranç oyununun en özeli Hediye Sepeti sayfalarında! Anlamlı hediye fikirleri arasında sevdiklerinize, babanıza doğum günleri gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz yaratıcı bir hediye fikri.

 

Hem satranç taşlarının hem de damalı kaidesinin ahşaptan oluşuyor olması bu güzel armağana nitelik kazandırıyor. Kahve ve ekru tonlarındaki taşlarının ağırlığı, isme özel logo baskıları oyun tahtasına en güzel yansımaları kazandırıyor. Sevdiklerinizin yaş günü geldiğinde onlar için herkesin görmeye alışkın olduğu hediyelikler yerine harika ambalajında göz kamaştırıcı bir satranç hediyesiyle karşılaşmalarını sağlayacaktır bu satranç seti.

En güzel doğum günü notları eşliğinde babanıza, tanıdıklarınıza, değer verdiğiniz arkadaşlarınıza hatta sevgiliye ya da eşe verebileceğiniz harika bir hediye. Stoklar tükenmeden bu  hediyenin siparişini verin ve sevdiklerinizi en özel günüde kendileri gibi özel bir hediyeyle buluşturun diyoruz.

 

Sevgilinize doğum gününde alabileceğiniz hoşuna gidecek özel bir hediye...Akıl ve şansın birlikte kullanıldığı satranç sevgiliniz oynarken keyif aldığı tek oyun ise ona bu keyfini daha özel kılacak üzerinde iki adet özel tasarım şekil bulunan ve üzerleri kişiselleştrilen satranç seti bugüne kadar aldığı en özel hediye olacak.

Satranç Nasıl Oynanır?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunu. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor kabul edilir.
Bu oyun satranç tahtası denilen 8×8'lik kare bir alan üzerinde satranç taşlarıyla oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.