Kişiye Özel Mutluluk Tapusu

Ürün Kodu : S-11089
29,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Kişiye özel mutluluk tapusu ile örnek çiftler arasındaki yerinizi alın!

Çiftler arasında mutluluk, hiç kuşkusuz ki karşılıklı olarak bireyler arasındadır. Karşılıklı sevgi, saygı, anlayış, yeri geldiğinde susup geri çekilmek ya da fedakarlık yapmak, özel günleri hatırlamak ve gerektiğinde partnerini mutlu etmeye çabalamak bir ilişkinin en bilinen çizgilerinden. Kısacası ilişki sevgili boyutunda da olsa, kutsal evlilik sözleşmesi altında da olsa  emek ister.

Peki ya sizce bir ilişkinin tapusu olabilir mi? Eğlenceli ve mizahi bir şekilde olabilir elbette. Zira aynı  ‘her amel niyete bağlıdır’ felsefesinden yola çıkacak olursak, sevdiğimiz kişiyi mutlu etme yolundaki her hamle mübahtır. İşte Hediye Sepeti sayfalarında yer alan bu kişiye özel mutluluk tapusu da sevdiğiniz kadını çok mutlu edecek. Her şeyden önce ilişkide karşılıklı olarak birbirinize verdiğiniz ebedi birliktelik sözünü simgeleyecektir. İlk evlilik yıldönümü hediyesi larak bu güzel çerçeveyi ona hemen armağan edebilirsiniz.

 

Satış bedeli mutlulukla ölçülen bu tapuda; nitelik birimi ömür boyu beraberlikten oluşuyor. Arsa payının ikinizden oluştuğu bu tapuda edinme sebebiniz bir ömür boyu mutlu ve mesut bir şekilde  bir yastıkta kocamak sözü olacak. Tapuyu veren siz, alansa o olacak. Kısacası bu tapuyla birlikte tüm ruhunuzu, kalbinizi ve bedeninizi onu sevmeye adamış biri olacaksınız. En tatlı resminizin kalp çerçevesiyle alt köşesine kondurulmuş olduğu bu tapu sevdiğiniz bayanı mutluluktan bulutların üzerine taşıyacak kesinlikle.

Bayanlara hediye arıyorsanız bu mutluluk tapusu hem romantik, hem de oladukça duygusal bir  çerçeve olacaktır.

Hediyelik sepet de manevi yönden bu ve benzer şaşırtıcı bir çok hediyeyi bir arada bulabilirsiniz.

 

Hediye Sepeti yine yapacağını yaptı ve hediyelikler konusunda sevdiğinizi çok şaşırtacak bir hediye türüyle karşınızda… Bu güne kadar belki bir ev, yazlık ya da arsa tapunuz olmuştur ama ya mutluluk tapusu? ...

Evet, sonunda hiçbir şeyle değeri ölçülemeyecek ve hiçbir para türevinin hükmüyle satın alınamayacak olan mutluluğunda tapusunu Hediye Sepeti sayfalarında bulabileceksiniz…

Aynı gerçek tapu belgesinde olduğu gibi, satış bedeli, niteliği, arsa payı hissesi, edinme sebebinin ve tapu teslimat sahibiyle teslim alanın simgelerinin bulunduğu bu mutluluk tapusu sayesinde sevdiğinize çok ilginç bir hediye sunabilir ve aşkınızı belgeleyebilirsiniz.

Aşk özen ister, emek ister. Sizlerde zaman zaman sevdiğinizle, eşinizle olan ilişkinizi güzel ve sıra dışı hediyeliklerle süsleyebilir, renklendirerek perçinleyebilirsiniz. Aynı bu mutluluk tapusunda olduğu gibi,

Hayat bazı elle tutulmayan, soyut kavramlar vardır ki onları ne kadar para dökseniz de satın alamazsınız. Tıpkı sevgi, aşk ya da mutluluk kavramlarında olduğu gibi… Dünyanın hangi para birimini öderseniz ödeyin, hangi senedi, çeki imzalarsanız imzalayın, uğruna hazineleri dökseniz bu manevi kavramları satın alamazsınız.

Sevgilinizle birlikte kalpli bir çerçevede ikinizin resminin bulunduğu bu mutluluk tapusunu sevdiğiniz için ‘özelleştir’ butonundan doldurabilir ve onun için hazırlatabilirsiniz. En özel gününde özel gün hediyesi olarak ona vereceğiniz bu aşk tapusunu gördüğünde belki sevincinden kahkahalara boğulacak ya da kim bilir belki de şaşkınlığından boynunuza sarılacaktır. Ama her ne olursa olsun bu sürprizli hediye karşısında çok büyük bir sürpriz yaşayacaktır. En ilginç hediyeler arasından seçmiş olduğunuz bu mutluluk tapusunu çerçeve şeklinde evinizin en güzel noktasında sergileyebilirsiniz. Birinci yıl hediyeleri kategorisinde ona verebileceğiniz bu güzel hediye sevgiliye ilginç hediye fikirleri arasında top noktada duranı olacaktır.

Kişiye Özel Mutluluk Tapusu Özellikleri:

  • Çerçeve : En: 27 cm Boy: 33 cm Kalınlık: 1 cm
  • Sertifika : En: 24 cm Boy: 30 cm
  • Ürün Çerçevelenerek Yollanacaktır.

Yorum Yaz

MEHMET .
Süper
Çok güzel eşim beğendi
07.10.2017
Gümrah I.
Perfect
Özenle paketlenmis ve harika hediye şekline sokulmuş. Ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim
15.09.2017
Gümrah I.
Perfect
Özenle paketlenmis ve harika hediye şekline sokulmuş. Ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim
15.09.2017
Şaziye G.
TEK KELİMEYLE MUHTEŞEM :)))
DİYECEK SÖZ BULAMADIĞIM İÇİN TELEFONLA ARAYIP İLETİŞİME GEÇTİM ÇOK GÜZEL TEK KELİMEYLE MUHTEŞEM KARGO HIZI OLSUN PAKETLEMESİ OLSUN DİZAYN EDİLMESİ OLSUN HERŞEY ÇOK GÜZEL BÜTÜN ÇALIŞANLARA EMEGİ GEÇENLERE ÇOOOKK TEŞEKKÜR EDERİM.İLK ALIŞVERİŞİMDİ BUNDAN SONRADA FAVORİMSİNİZ BAŞKA YERDEN HEDİYE BAKMAYA GEREK YOK :))))
13.09.2017
Mücahit ç.
Çok guzel
Gayet güzel ve anlamlı
06.09.2017
Ali R.
Çok güzel bi hediye
09.03.2017