Kişiye Özel Lisanslı Fenerbahçe Kalemlik

Ürün Kodu : S-8450
49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Lisanslı Fenerbahçe Kalemlik özellikleri:

  • Lisanslı Fenerbahçe ürünüdür.
  • Özelleştirme çıkmayan kaliteli baskı tekniği ile uygulanır.

Yorumlar

Nurçin b.
07.08.2017
Tebrikler
Hızlı gönderim için çok teşekkür ederim ve çok beğendim ürünü başarılı

AÇIKLAMA

“Mazinde bir tarih yatar / Yaşa Fenerbahçe!” marşını gönülden söyleyen, Fenerbahçe tutkunları için harika bir hediye! Fenerbahçeli yakınlarınıza özel günlerinde verebileceğiniz kişiye özel lisanslı kalemlik unutulmaz bir hediye olacaktır.

Okul çağındaki Fenerbahçeli çocuğa hediye olarak seçilebilecek lisanlı kalemlik çok hoşuna gidecek bir hediye olacak, okul hayatı için kullanışlı bir ürün olacaktır. Öğrenci motivasyon hediyeleri arasında futbolla ilgili olup takım olarak Fenerbahçe’yi tutan miniklere okula destek amacıyla verilebilecek Fenerbahçe lisanslı kalemlik vazgeçemeyecekleri bir eşya olacaktır. Okula yeni başlamasını ödüllendirmek ya da yeni sınıfını kutlamak için alınabilecek kişiye özel hazırlanan Fenerbahçe temalı lisanslı kalemlik öğrencileri heveslendirecek bir hediye olacaktır.

Kalemlerini düzenli bir şekilde saklamalarını sağlayacak kalemlik, öğrencilerin ilkokul ve ortaokul çağlarında muhakkak ihtiyaç duydukları bir eşyadır. Çocuklara eğitim hayatlarında kullanışlı olabilecek bir hediye vererek onlara destek olmak aynı zamanda hoşlarına gidecek bir farklılıkla hatırlanmak istiyorsanız Fenerbahçe lisanslı kalemlik, futbol tutkunu çocukların bayılacağı bir seçenek olacaktır.

Bir yıl boyunca okul yaşamında oyunlarından fedakarlık ederek başarılı bir karne ile karşınıza çıkan öğrenci yakınlarınız için de karne hediyesi olarak böyle anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Çocuğa karne hediyesi olarak verilebilecek Fenerbahçe lisanslı kalemlik onlar için güzel bir ödül olacaktır. Özellikle isme özel olarak hazırlanması kendilerini çok değerli hissetmelerini sağlayacaktır.

Lisanslı Fenerbahçe kalemliği ile hem Fenerbahçe’ye destek olacak hem de çocukları mutlu etmiş olacaksınız. Çocuklar için yaratıcı hediye fikirleri arayışında olanların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği Fenerbahçe lisanslı kalemlik onların vazgeçilmezi olacaktır.

Hemen hemen her yaştan insana hitap edebilecek türden, kişiye özel hediyeler Hediye Sepeti’nde sizlerle buluşmaya devam ediyor.