Kişiye Özel Kalemli Deri Not Defteri Organizer

Ürün Kodu : S-11171
59,90 TL 49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Kalemli Deri Not Defteri Organizer'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

 • Yanında kişiye özel isim yazılı kalemi ile gönderilecektir.
 • Değiştirile bilir not kağıdı haznesi ve 2 adet kredi kartı yuvası bulunmaktadır.
 • Çizgili sayfalara sahiptir.
 • Ürün 15 cm x 10 cm ölçülerindedir.
 • Kişiye Özel Kalemli Deri Not Defteri Organizer'in Özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.
 • Kişiye Özel Kalemli Deri Not Defteri Organizer özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

Burcu
30.05.2017
Güzel
Beklediğimden güzel geldi isme özel olması çok anlamlı teşekkürler hediye sepeti
FİLİZ B.
08.05.2017
hediyelik hk.
ürünün çabuk teslim edilmesi hediye paketinde gelmesi çok güzel teşekkürler 23 mayısta hediye edeceğim ürün hk.da yorumumu ozaman yapacağım eminim kalitelidir

AÇIKLAMA

 

Kişiye özel deri kalemli not defteri organizer,  sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye olacaktır.

Yakınlarınıza, iş arkadaşlarınıza, ofis çalışanlarınıza verebileceğiniz muhteşem bir hediyeyle daha karşı karşıya bulunuyorsunuz. Gün içinde ofiste çalışan erkekler için en güzel hediyelerden biri olabilir bu organizer.

Sadece ofis çalışanlarının değil, günümüzde herkesin çantasında aklında tutması gerekenleri, unutmaması gerenleri ya da aniden not alması gereken bilgileri kaybetmemeleri adına herkesin çantasında ya da yanında organizerli bir not defteri ve kalem bulundurması şart. İşte çantalarınıza atabileceğiniz, aracınızda taşıyabileceğiniz oldukça şık olan bu notluk sevdikleriniz için şahane bir hediyelik olabileceği gibi, sizin de yanında bulundurabileceğiniz bir üründür. Ofis hediyeleri bakıyorsanız şayet, ofislerde her zaman elinizin altında bulunması gereken bu notluk mükemmel bir hediyelik olacaktır.

 

15 x 10 cm ebatlarında olan bu organizer bittiğinde değiştirerek yenisini yerleştirebileceğiniz çizgili sayfalardan oluşan bir notluğa sahip. Öte yandan yanında da bir kalemi mevcut.  Bu şık organizer deri kaplamalı olup hem üzerinde kişiye özel ad – soy ad yazısı bulundurmakta hem  ayrıca da üzerindeki kalemi kişiye özelleştirilmiş durumdadır. Aynı zamanda şık deri tasarımının yanı sıra üzerine işlenen ad – soy ad bilgileri kazıma yöntemi ile işlendiğinden asla çıkmayacaktır. Sizin, ofis çalışanlarınızın, ofis arkadaşlarınızın ya da sevdiklerinizin severek kullanacağı bu not defteri organizer cepleri, not defteri ve kalem sayesinde her zaman konforlu bir şekilde kullanabilecekleri bir obje olacak. Bu nedenle de çalışanlarınıza dahi dilediğiniz zaman bu üründen armağan edebilirsiniz. Aynı gün teslimat hediye avantajıyla her zaman Hediye Sepeti sayfalarından alış veriş edebilirsiniz.