Kişiye Özel İsimi Yazılı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti

Ürün Kodu : 12978

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çakmak 5.5 cm x 3.5
  • Tabaka 9 cm x 8 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Çakmak ve sigara tabakası tamamen metaldir.
  • Çakmak gazlıdır ve gaz doldurulabilir.

Kişiye Özel İsimi Yazılı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yaş günü yaklaşan eşiniz için hazırlayacağınız romantik doğum günü masası ile mutluluğuna mutluluk katabilir kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu durumu kendisi için tasarlanmış bir hediye alarak da yapabilirsiniz. Çünkü tüm bunları bir arada toplayan bir set sizi bekliyor. Çakmak ve sigara tabakasının bir arada sunulduğu sette kişiye özel detayların yer alması sevdiklerinize güzel sürprizler yapmanızı sağlıyor.

Sigara tabakası ve çakmağın üzerine isim yazdırarak hediye edeceğiniz kişinin kendini özel ve değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiklerimizin doğum günü için fikirler kafamızın içinde uçuşsa da onlara en güzel hediye hem çok amaçlı kullanım sağlayan parçalar hem de kişiye özel hediyelik eşyalar olabilir. Çakmak ve tabakanın siyah ve mat rengi metal yapısıyla birleşerek ortaya hoş ve şık bir manzara çıkarıyor demek yanlış olmaz. Ürünlerin üzerine yazdıracağınız isimle birlikte hediyeyi vereceğiniz kişinin şaşırmasını ve mutlu olmasını da sağlayabilirsiniz.

Çakmak zaten yapısı itibariyle çok amaçlı bir kullanım sunduğundan sevdiklerinize vereceğiniz değerli parçalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra tabaka ve çakmak üzerindeki baskılar yapıları gereği dayanıklı olduğundan uzun yıllar kullanıma açıktır ve silinme riski yoktur. Böylece ürünleri eline her aldığında sizi hatırlatacak detaylar bırakarak ürünü vazgeçilmez hale getirebilir hediye ettiğiniz kişinin aklından hiç çıkmadan sürekli sizi hatırlamasını sağlayarak onu mutlu edebilirsiniz demek yanlış olmaz.