Kişiye Özel İsim Yazılı Tükenmez Kalem

Ürün Kodu : S-11368
34,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel İsim Yazılı Tükenmez Kalem​i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsim yazılı kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazıma ile yazılır ve çıkma olmaz.
  • Koyu gri tükenmez kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Döndürerek açılıp kapanmaktadır.
  • İsim yazılı kalem 13,5 cm ölçülerindedir.
  • Kişiye Özel İsim Yazılı Tükenmez Kalem şık kutusunda ve özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Yorumlar

Melisa T.
20.10.2017
Çok güzel bir ürün . Fotoğrafta görünenin aynısı.
Ümit A.
12.09.2017
Kalem
GÜZEL...
Gökçen g.
22.07.2017
Beğendim
Burdan ikinci alışveriş yapışım ve memnun kaldım gerçekten teşekkür ederim
Salih
22.06.2017
Teşekkürler
Teşekkürler

AÇIKLAMA

Kişiye özel isim yazılı tükenmez kalem acil hediye gerektiğinde bile baş vurabileceğiniz en harika kalem alternatiflerinden.

Kalem, çoğu zaman yaşamımızda hayat kurtaran objelerden. Günü her saati ofiste, evde, sokakta, alışverişte, okulda ya da herhangi bir yerde not almamız gerekebiliyor. Yanınızda kalem taşımadığınız gibi durumlarda elinizi çantanıza ya da cebinize attığınızda büyük bir boşluk yaşayabiliyorsunuz. Oysa ki bu sayfada kalem taşıma alışkanlıklarınızı baştan başa değiştirecek olan ve işlevselliğinde yanı sıra kullanım, taşıma kolaylığında da elegan tasarımlardan yararlanılmış bir kalem yer alıyor. Arkadaşa hediye fikirleri dalında bu kalem bizce harika bir hediye olacaktır.

 

Bu kalemin en güzel yanlarından biri isme özel olması ayrıca. Bu anlamda eğer ne zamandır kendiniz isme özel bir kalem bakıyorsanız işte size şık, hafif ve sayfaların üzerinde kayarcasına yazı yazabilen bir kalem. Bu kalemi sadece kendiniz için sipariş etmek durumunda değilsiniz. Sevdikleriniz içi hediye gerektiğinde de bu kalem harika bir hediye olabilir. Yaklaşan yaş günleri, terfi hediyesi, iş yeri açılışları bu kalemi sevdiklerinize hediye edebilmeniz açısından en uygun zamanlardan. Yine çocuklarınıza ya da tanıdıklarınıza okul mezuniyet hediyesi ya da öğrenim hediyesi olarak da bu güzel kalemi sunabilirsiniz. İsim yazılı kalemler in en güzel örneklerini bulabileceğiniz Hediye Sepeti sizi zengin bir kalem portvöyüyle buluşturuyor.

 

Füme ve silver tonlarında en güzel karakteristik renklerde tasarlanan kalem ne kadar kullanırsanız kullanın terleme ve aşınmaya karşı ortasında bulunan isim soy isim yazıları silinmeyecektir. Zira lazer kazıma yöntemleriyle kaleminize işlenen isim yazısı ölümsüz olacaktır. Dilerseniz konu ile ilgili olarak isme özel ajanda ve kalem seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz.

Kişiye özel isim yazılı tükenmez kalem sevdikleriniz için tasarlanmış en kullanışlı hediye!

7’den 77’ye armağan edebileceğiniz şık, işlevsel ve en önemlisi de isme özel ucuz hediye kalem seçeneği Hediye Sepeti sayfalarında! Sevdiklerinizin; doğum günü, yılbaşı  dönemi armağanı, yıldönümü, diploma, iş yeri açılışı gibi  özel gün seramonisi  seliyle aniden karşılaşabilirsiniz. Bu gibi dönemlerde elinizi ayağınıza karıştırmayacak ve aynı zamanda da bütçenizi sarsmayacak özellikleriyle her zaman joker tadında size hizmet edebilecek olan bu kalem setiyle başarılı bir hediye seçimine imza atabilirsiniz. Noel hediyesi arayışlarınız için tüm ofis arkadaşlarınıza ya da ailenize armağan edebileceğiniz bu  şık isme özel kalemle düzeyli ve kaliteli hediye seçme ayrıcalığına kavuşabilirsiniz örneğin.

 

Sevdiklerimize hediye almamızı gerektiren zamanlarda iş yoğunluğu yaşıyor dolayısıyla da  vakit sıkıntısı çekiyor olabilirsiniz. Bu gibi dönemlerde işlerinize kıt kanaat zaman ayırırken dışarı çıkıp kapı kapı hediye aramanıza gerek yok. Hediye Sepeti’nin sizlere sunduğu ucuz, kaliteli hediye seçenekleriyse dışarda bulabileceğiniz hediyelerden çok daha yürek okşayıcı olacaktır. Zira bu hediyelerin  üzerlerinde isme özel kişiselleştirmelerdeki farklılıklara sahip olabiliyorsunuz. Bu açıdan öğretmen günü hediyeleri aradığınızda da her zaman Hediye Sepeti’ne baş vurabilirsiniz.

 

İlgili bap ta hiç sıkıntı çekmeden oturduğunuz yerden bir – iki tıkla sahip olabileceğiniz bu hediyelerden biri de isme özel şık kutusundaki bu şık tükenmez olacaktır. Kırmızı - siyah  kutusunda sahip olabileceğiniz ya da sevdiklerinize armağan edebileceğiniz  gri tasarımlı mavi yazı yazan bu tükenmeze de  şu anda bile sahip olabilirsiniz dilerseniz. Uzaktaki sevgiliye hediye gönderebileceğiniz bu hediye, ona her zaman sizi hatırlatacak bir obje olacak!