Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata

Ürün Kodu : S-10868
29,90 TL

1 Saat 31 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Sevgilinize küçük bir sürpriz yapın ve ona beklenmedik bir anda tatlı mı tatlı bir hediye verin! Hediye Sepet.com olarak oluşturduğumuz Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata sevgiliye yapılabilecek en güzel sürprizlerden biri.

Özenli ve şık bir şekilde sunuma hazır hale getirilen bu sürpriz hediyenin oldukça hoş bir detayı var. Minik harf çikolataların oluşturduğu isimleriniz ile kişiye özel çikolataya dönüştürülen Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata ile hem sevgilinizi özel hissettireceksiniz hem de beklenmedik bir anda harika bir hediye vermiş olacaksınız. Sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek bu hediyelik çikolatayı afiyetle yiyen sevgiliniz hediyenizin ilk günkü heyecanını üzerinden atamayacak, her fırsatta bu sürpriz hediyenizi hatırlayacak. İsimleriniz ile anlam bulan Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata'yı beklenmedik bir anda hediye olarak verebileceğiniz gibi özel günlerinz için de değerlendirebilirsiniz. İster sevgililer günü için hediyelerden biri olarak, ister sevgiliye en güzel doğum günü hediyesi olarak, isterseniz de sevgiliye 1. yıl hediyesi olarak bu enfes çikolata kutusunu isimleriniz ile hazırlatabilirsiniz. Hem oldukça farklı hem de etkileyici hediyelerden biri olabilecek Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata ile ne kadar doğru bir karar verdiğinizi sevdiğiniz insanın yüzündeki şaşkın ve mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız.

Özel günlerinizi beklemeden sevdiğiniz insana sürpriz niteliği taşıyacak bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata'yı kesinlikle değerlendirmenizi öneriyoruz. Hem şaşırtıcı hem de etkileyici bir hediye olabilecek bu enfes hediye ile sevglinizi mutlu etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolatayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.
  • Kutu içerisinde 12 adet harf çikolata bulunmaktadır.
  • Kutu içerisinde toplamda 78 gram çikolata gönderilmektedir.
  • Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Yorum Yaz

MESUT Y.
Teşekkürler
Hızlı ve başarılı hizmet Teşekkürler Her daim alışveriş e devam
15.04.2017
Zafere t.
MÜKEMMELSİNİZ
SEVGİLİ HEDİYE SEPETİ, SİPARİŞİ VERDİKTEN SONRA ADIM ADIM BİLGİLENDİRMENİZ. BU KADAR HASSAS DAVRANDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.
21.02.2017
Harun A.
Güzel
Güzel li
16.02.2017