Kişiye Özel Film Afişi ( Babalar Günü Özel )

Ürün Kodu : S-10218
49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Film Afişi ( Babalar Günü Özel ) ( 50 x 70 )​ Özellikleri :

  • Ebatları 50 x 70 cm
  • 1. kalite Kodak poster kağıdına basılacaktır.
  • 1 adet yüksek çözünürlüklü fotoğraf gerekmektedir.

AÇIKLAMA

Kişiye özel film afişi ‘babalar gününe özel’ babanıza 18 Haziran’da verebileceğiniz en yaratıcı hediye!

Babanızı canınızdan çok seviyorsunuz. Her akşam işten gelmesini dört gözle bekliyor, camda, kapıda onun geliş anını iple çekiyorsunuz. Akşam olduğunda ona neşeyle kapıyı açıyor ve terliklerini yere bırakarak kocaman bir kucaklaşma ve dünyanın en tatlı öpücüğüyle karşılıyorsunuz onu. Onunla sofraya oturmak günün tatlı sohbetini yapmak, sesini duymak ve esprili sofra muhabbetleri yapmak bu hayatta en sevdiğiniz şeylerden. Hele gece olduğunda iyi geceler demek için yanınıza geldiğinde dünyanın en sağlam omuzuna başınızı dayamak yok mu?

Madem onu bu kadar çok seviyorsunuz, babalar günü hediyesi seçimi konusunda da büyük oranda titizlik gösteriyorsunuz demektir. Hediye Sepeti’ninse size bu babalar günü için mucizevi bir hediye fikri var. Zira bu babalar günü için üzerinde sizin ve babanızın resimlerinizin bulunduğu kişiye özel bir film afişi hazırlatabilir ve babanızın şaşkınlıktan nutkunun tutulmasını sağlayabilirsiniz. Babalar günü hediyeleri ucuz alternatiflerine bolca rastlayabileceğiniz Hediye Sepetinde işte farklılığı ve yaratıcılığı yatsınamaz bir babalar günü hediyesi daha karşınızda!

Bu hediyeyi hazırlamaksa belki de işin en zevkli kısmı. Zira filminizin afişinin resmini siz  seçecek, sloganını, film adını tamamen siz hazırlayacaksınız. Oyuncu olarak sakın ilgili bölüme adlarınızı yazmayı da unutmayın. Film ismi ve tanıtımıyla ilgili kısmınaysa babanıza dair içinizde tuttuğunuz ve bu zamana kadar sakladığınız en özel duyguları yazabilirsiniz dilerseniz.   Hediye tasarımları nın en güzelinin yapıldığı Hediye Sepeti’nden sizlerde  yararlanabilirsiniz.

Değişik ilginç hediyeler le babanızı sevindirebileceğiniz Hediye Sepeti bu film afişini sadece ikinize özle olarak tasarlayacak. Eğer babanıza bomba hediye niteliğinde sürprizli  bir hediye tasarlamak isterseniz,  bu hediyenin  yaratıcı özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Her konuda yanınızda olan, size her konuda destek çıkan hayatınızdaki en özel adama küçük bir hediye vermeye ne dersiniz? Kişiye Özel Film Afişi ( Babalar Günü Özel ), sade ve sadece babalarımıza özel..

Babanıza olan sevginizi hiçbir şeyle karşılayamazsınız ve kıyaslayamazsınız bunu biliyoruz. Size sunduğumuz bu hediye alternatifi, babanıza olan minnettarlığınızı dile getirmek ve sizi karşılıksız sevdiği için ona teşekkür etmek amacıyla sadece küçük bir fikir olabilir. Ona bu hediyeyle hiç unutamayacağı bir babalar günü yaşatmanız mümkün. Babaya alınabilecek klasik babalar günü hediyelerinin dışında böylesi farklı ve özel bir hediye seçmek hem sizi hem de sevgili babanızı keyiflendirecektir. Babanız bu hediyenize her baktığında aynı heyecanı yaşayacaktır. Arnızdaki sevgiyi güçlendirmede etkili olacak Kişiye Özel Film Afişi ( Babalar Günü Özel ), babanızla birlikte çekildiğiniz en özel fotoğrafınızla ve göndereceğiniz bilgilerle detaylandırılacaktır. Babanızın bu özel hediyenizi evinizin en özel köşesinde sergileyeceğine eminiz.

Sıradışı bir babalar günü hediyesi olabilecek Kişiye Özel Film Afişi ( Babalar Günü Özel ) için tek yapmanız gereken Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturmak olacaktır.