Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-11203
79,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe​ özellikleri

  • Kap : özel tasarım taş saksı en : 15, boy : 15, yükseklik : 11 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Yorumlar

yeliz ö.
21.06.2017
muhteşem
istediğim şeklide istediğim kişiye sorunsuz ulaştırdığınız için teşekkür ederim :)

AÇIKLAMA

Kişiye özel erkeğe minyatür bahçe erkekler için tasarlanmış olan en güzel çiçek bahçesi.

Herkes kendine özel bir bahçeye sahip olmak ister mutlaka. Ama bunun çok kolay olmadığı malumunuz. Ama gerçek bşir bahçenin yerine sizlerde tanıdığınız ve sevdiğiniz erkeklere bu minyatür bahçelerden armağan edebilirsiniz. Kocanıza, nişanlınıza, erkek arkadaşınıza armağan edebileceğiniz bu harika yeşillik bahçesini dilerseniz kankanıza bile özel günlerde sunabilirsiniz. Doğum günü hediyeleri erkek için arayışlarınızın belki de en doğru sonucu bu sayfada bulunuyor olabilir.

 

Yeni işe giren bay tanıdığınıza harika bir ofis hediyesi almak isteyen biri olabilirsiniz. Ya da belki kankanız  terfi etti. Diğer taraftan nişanlınız iş değişikliği yapmış bile olabilir. Babanızın iş yerinde ki rütbesi yükselmiş dahi olabilir. O zaman bu mutlu erkeğe sadece ve sadece kendine ait olacak olan bu dünyanın en güzel hediyesini armağan etmek sizin elinizde. Erkek kardeşe doğum günü sözleri eşliğinde verebileceğiniz bu müthiş bahçe onun için can alıcı güzellikte bir hediye olabilir.

 

Hasırı andıran saksı tasarımı, içinde bulunan yemyeşil sukulent bitkileri, yem yeşil sürgünleri ve erkek figürüyle erkek arkadaşlarınız kendini bulabileceği en güzel dinlenti köşesi bu bahçeler olabilir. Kaktüsgillerden kılıç formunda ki benekli sukulentler, kırmızı sukulentler, kütükler ve daha neler neler…

Sarı süslü tüylerin, isme özel bahçe tabelalarının cirit attığı isme özel bu mini bahçeye bak bak doyamayacak olan tanıdıklarınız ya da yakınlarınız bu güzel çiçeğe bakarken en güzel hayalleri kuracak ve en güzel dinlentiyi yaşayabileceklerdir.

Ofislerde, kapalı balkon köşelerinde, cam kenarlarında, salonlarda hatta hatta yaz ve kış bahçelerinde en güzel görüntüleri oluşturabilecek olan sukulent bahçeleriyle  dostlarınıza  ve  sevdiklerinize  dünyanın  en tatlı  yeşil  bahçelerini  armağan edebileceksiniz. Sevgiliye erkek için hediye aradığınızda bu harika  bahçeyle olağan üstü bir sevgililer günü armağanı yaratabilirsiniz.