Kedi Severler İçin Ev Kedileri Zen Folk Boya Kitabı

Ürün Kodu : S-8423
34,90 TL 24,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kedi Severler İçin Ev Kedileri Zen Folk Boya Kitabı özellikleri:

  • 64 sayfa
  • 22 cm x 28 cm
  • 140 gr. 1. hamur

AÇIKLAMA

Kediler hepimize kendilerini sevdirmeyi başaran tatlı, sevimli hayvanlar. Çoğu zaman onları anlamak mümkün olmaz, kendilerine ait dünyaları vardır. Bize görünen sadece onların bu anlaşılmaz anlardaki sevimli ifadeleri, tatlı davranışları.

Ve işte kedi severler için harika bir ürün! Ev kedileri temalı Zen Folk Boyama Kitabı boş vakitlerinizi en eğlenceli şekilde değerlendirmenizi sağlayacak. Sevimli ev kedilerini keyifle boyayarak güzel zaman geçireceksiniz. Her bir sayfasında evin değişik bölümlerinde el emeğiyle resim haline getirilmiş sevimli ev kedilerini yaratıcılığınızı konuşturarak keyifle boyayabilirsiniz.

Sevdiklerinize de böyle güzel bir uğraş kazandırmak isterseniz kedi severlere de bu sevimli resimlerle donatılmış boyama kitabını hediye edebilirsiniz. Arkadaşa el yapımı hediyeler vermek isterseniz el emeği ile hazırlanan sevimli kediler temalı boyama kitabını tercih edebilirsiniz. Doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde sevdiklerinize böyle değişik hediyeler vererek günü daha anlamlı kılabilirsiniz.

Sevdiklerinize hitap eden hediyeler seçtiğinizde onlara karşı hissettiklerinizi güzel bir mesaj yoluyla aktarmış olursunuz. Resim yeteneğiyle göze çarpan yakınlarınıza, ya da boş vakitlerinde keyifli bir uğraşa ihtiyaç duyanlara sevimli kedilerle hazırlanmış boyama kitabını hediye ederek onlara sadece bir hediye vermekle kalmamış aynı zamanda keyifli vakitler armağan etmiş olursunuz.

Yaratıcılığını ortaya çıkarmayı amaçladığınız çocuğa hediye olarak da düşünebileceğiniz boyama kitabı her yaşta insana hitap etmekte, ilgi çekici ve etkileyici bir hediye seçeneğidir. Boyama kitabıyla rahat çalışabilmek için sayfalar perforajlı yani kolaylıkla kitaptan ayrılabilir özelliktedir. Resimler boyamaların arkaya geçmemesi için tek yönlüdür.